picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Zdrowie oraz uroda > medycyna, gdzie ?

medycyna, gdzie ?

medycyna, gdzie ?

Witam, szukam interesujących portali internetowych na temat medycyny. Znacie i polecacie jakieś stronki?

Mariusz

Posty: 2

 
Naturalnie porady medycznie znajdziecie na tej stronie http://kompendium-med.pl. Jest to znakomity portal dla osób, jakie prowadzą zdrowy tryb życia lub dla takich, jakie dopiero planują zacząć zadbać o siebie. Częstokroć wlatują nowe artykuły, więc jest co czytać.

Czarek

Posty: 6

 
Musisz sama podjąć jakieś kroki, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Jak wiadomo możesz wchodzić na inne serwisy internetowe i czytać o przeróżnych dietach lub wziąć się za siebie. Wprowadzić do jadłospisu owoce warzywa, a wyeliminować słodycze i napoje słodzone. Trochę ruchu i od razu będziesz inaczej się czuła.

frotka90

Posty: 7

 
Do zdrowej żywności zaliczamy: ryby, warzywa i owoce, nabiał, a także produkty zbożowe. To powinno znaleźć się w każdej diecie, kiedyś wyczytałam to na, jakieś stronie internetowej.

pawel253

Posty: 8

 
Właśnie wszystko o zdrowiu można dowiedzieć się z książek, ale i również z internetu. W dzisiejszych czasach każdy chce być zdrowy i robi wszystko, aby to osiągnąć.

Facio

Posty: 4

 
Zdrowie jest najistotniejsze, zatem rób wszystko, aby było dla ciebie jak najlepiej. Dobrze jest zdrowo się odżywiać, pić dużo wody i dodatkowo zacząć uprawiać, jakiś sport.

alitomm

Posty: 21