picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Usługi transportowe > gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Chce się w końcu zdecydować na zakup rejestratora do auta i tak się zastanawiam na jaki sprzęt warto się zdecydować? Jeśli ewentualnie znacie jakąś markę, która możecie pod tym kątem polecić to dajcie znać. To będzie mój pierwszy sprzęt do auta i tak się zastanawiam czy lepiej się decydować na taki rejestrator wyłącznie na przednią szybę czy też na tył auta. Jeśli ktoś jest na bieżąco z tymi urządzeniami to dajcie znać co warto wybierać.

danewe

Posty: 2

 
Moim zdaniem jeśli będziesz szukał dobrego rejestratora to staraj się wybierać coś przynajmniej z Full HD, ewentualnie będzie także można myśleć o różnych sprzętach, które są dostępne z 4K, choć takie urządzenia będą już droższe. Natomiast w zależności od tego co klient potrzebuje trzeba takiego rejestratora szukać. Jeśli ktoś dużo jeździ w nocy to wtedy warto wybierać rejestrator, który po zmroku będzie sobie dobrze radził.

namok

Posty: 7

 
Myślę, że sam pomysł na to, by mieć rejestrator będzie bardzo dobry, bo to taki sprzęt, który istotnie może ułatwić funkcjonowanie. Jak będziesz szukał dla siebie takiego urządzenia to warto sprawdzić to ten producent ma do zaoferowania i na ile będzie to model, który jest pozytywnie oceniany przez użytkowników. Spore jest też zróżnicowanie cenowe więc warto sprawdzać czym te poszczególne urządzenia różnią się między sobą.

Emuuu22

Posty: 4

 
Ogólnie jeśli chodzi o moje doświadczenia z rejestratorami to miałem różne firmy i też te sprzęty były na różnym poziomie. Z jednym muszę się jednak zgodzić, że to urządzenie, które po prostu warto mieć w aucie, bo też na różne przypadki można się dzięki temu zabezpieczyć. Wydaje mi się, że to sensowna opcja, którą warto będzie brać pod uwagę, gdy będziesz chciał zamówić taki sprzęt dla siebie.

Laleczka

Posty: 5

 
Faktycznie te kamerki, które mają dołączoną kamerę także na tył samochodu fajnie się sprawdzają i warto się będzie zdecydować na ich zakup. Sprzęty na dobrym poziomie będą miały Full Hd, ale wydaje mi się, że też już można spotkać takie propozycje, gdzie się również 4K pojawia, ale te kamery też już są sporo droższe więc musisz ten wybór także uzależnić od tego ile na taki sprzęt będziesz chciał przeznaczyć decydując się na zakup.

gruszeczka45

Posty: 3

 
Myślę, że tych różnych sprzętów do rejestracji jazdy jest na rynku sporo, można coś sensownego dla siebie wybrać spośród tych urządzeń. Większość producentów ma te modele zróżnicowane cenowo więc też łatwiej coś pod własne indywidualne oczekiwania wybierać. Warto sprawdzić różne sprzęty i to jak klienci oceniają takie rejestratory, wtedy też łatwiej coś będzie wybierać pod kątem indywidualnych oczekiwań

edyta123

Posty: 9

 
Faktycznie co do firmy Xblitz (tutaj np. mają: https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/xblitz) to fajnie się rozwinęli i te ich rejestratory wypadają bardzo fajnie. Jak będziesz szukał dla siebie modelu to będzie można coś dobrać, bo w sprzedaży i takie tanie podstawowe i bardziej rozbudowane z rejestratorem GPS czy z kamerą na tylną szybę. Obecnie marka się fajnie rozwinęła i pojawia się także ze swoimi sprzętami w najbardziej popularnych marketach elektronicznych więc z zakupem nie będzie problemu.

Mamuśka

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z rejestratorami to różnie bywało, natomiast obecnie zmieniają się na plus między innymi pod kątem stosowanych akumulatorów. I dzięki temu te urządzenia jakie się pojawiają są też bardziej wydajne więc pod tym kątem na pewno będzie się warto decydować na ich zakup, będzie można dla siebie atrakcyjnego urządzenia szukać, które stać będzie na wysokim poziomie.

Miki789

Posty: 2