picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Usługi krawieckie > realizacja własnych projektów szycie, polecicie ?

realizacja własnych projektów szycie, polecicie ?

realizacja własnych projektów szycie, polecicie ?

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

CZesiek45

Posty: 2

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

Modniś

Posty: 26

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Lupusx

Posty: 8

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, lecz niestety nie wychodziły mi wspaniałe. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

dudzik78

Posty: 6

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Bhapo

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak bardzo polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

xacti

Posty: 15

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

audi80

Posty: 13

 
Warsztaty z igła i nitką pomagają dziecią rozwijać sprawność manualną. Taka zabawa sprawia dziecku dużo radości i satysfakcji. A wiem o tym, ponieważ sama zapisałam dziecko na takie zajęcia.

Sagerrak

Posty: 6

 
Jest mnóstwo stron, jakie oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

grzes3345

Posty: 12

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Jasio234

Posty: 23