picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tłumacz niemiecki > Zlecę tłumaczenie tekstów online

Zlecę tłumaczenie tekstów online

Zlecę tłumaczenie tekstów online

Specjalizuję się w zagadnieniach giełdowych, biznesowych, handlowych i często czytam bardzo dobre teksty po angielsku. Chciałbym niektóre z nich dokładnie przetłumaczyć, bo jak wiecie standardowy tłumacz Google bywa mocno niedokładny. Zależy mi na idealnym przedstawieniu treści.

Jakie biuro tłumaczeń polecacie?

dof77

Posty: 15

 
Jestem z zawodu tłumaczem, ale przyznam, że ciężko jest zarobić. Na rynku działa już mnóstwo firm, skupiających wykonawców. Trudno się wybić z własnym interesem.

Grzaleczkaa

Posty: 22

 
Wiem, że biuro tłumaczeń slavis współpracujące z markami światowymi niedawno uruchomiło zdalne, krótkie zlecenia na www.ototlumaczenie.pl i teraz zgarniają klientów od konkurencji.

Interesuję się tematem z zawodowych pobudek i przyznam szczerze, że są naprawdę nieźli w tym, co robią.

Rrealg

Posty: 30

 
Mnie to zawsze bawią ludzie, którzy twierdzą, że im tłumacz google wszystko powie. Nie wiedzą, że takie narzędzia zaburzają zrozumienie całego tekstu, a nawet później naukę języka.

kamroszczakk

Posty: 36

 
I tak większość wiedzy światowej jest po angielsku. Krajowy internet w porównaniu do anglojęzycznego to śmiech na sali. Z tego powodu, jak nie masz roboczo dostępu do tłumacza, przegrywasz walkę o zdobycie najlepszych informacji.

Proste?

Abaddon616

Posty: 23

 
Zobacz, jakie biuro tłumaczeń wykonuje zlecenia dla międzynarodowych korporacji. Wtedy masz przynajmniej pewność, że dostaniesz fachowo zakończoną robotę.

HKrokiew

Posty: 28

 
Jak masz krótkie treści to bardziej opłaca się zdalnie zlecić tłumaczenie, a jak coś dłuższego to niestety Trzeba poczekać na obsługę. Do tego musisz odnaleźć tłumacza przysięgłego z określoną specjalizacją.

To wcale nie takie proste.

eX777

Posty: 28

 
Na pewno nie polecam zwykłych tablic z ogłoszeniami tłumaczy, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Mnóstwo amatorów na tym rynku.

Lepiej, żebyś postawił na sprawdzone firmy.

Jasioneczek

Posty: 33

 
Jestem pracownikiem bardzo dużej firmy i na co dzień korzystamy z www.ototlumaczenie.pl. Są bardzo dokładni, szybko realizują proste zlecenia. Zdarzało się jednak, że tłumacz wysłał nam mocno skomplikowany tekst po zaledwie 1.5 h. Moi szefowie są zadowoleni, a współpracujemy z tą firmą od ponad roku.
Pozdrawiam i polecam ;)

Mikusińska

Posty: 38

 
Jak nie znasz jakiegokolwiek języka to masz małą szansę na znalezienie roboty, bo międzynarodowe korporacje lub firmy handlujące z zagranicą po prostu wymagają takiej wiedzy. CV, list motywacyjny, pisanie maili, rozmowy telefoniczne.

Tutaj współpraca z tłumaczem na pewno się przyda.

mikesmith0103

Posty: 23