picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tłumacz niemiecki > Jest jakaś osoba która przetłumaczy stronę www ?

Jest jakaś osoba która przetłumaczy stronę www ?

Jest jakaś osoba która przetłumaczy stronę www ?

Na co waszym zdaniem w głównej mierze zwracać uwagę jeżeli chodzi o biura tłumaczeń? Mam do przetłumaczenia kilka tekstów medycznych w języku angielskim.

WalSystem

Posty: 8

 
Zdecydowanie odradzam Ci samodzielne tłumaczenie tekstów informatycznych. Niezwykle w wielu przypadkach jest w nich sporo zawiłości, które potrzebują naprawdę porządnej znajomości języka angielskiego. Dlatego w mojej opinii lepiej takie tłumaczenia zlecić do biura tłumaczeń, które profesjonalnie przetłumaczy wszystkie teksty.

Oct714

Posty: 10

 
Ja praktycznie wszystkie swoje umowy dla zagranicznych klientów tłumaczę za pośrednictwem biura tłumaczeń i moim zdaniem jest to najlepsza opcja. Dodatkowo tłumaczenia tego typu nie są bardzo kosztowne i jak najniezwyklej polecam Ci korzystanie z nich.

bartek33

Posty: 11

 
Moim zdaniem tłumaczenie tekstów informatycznych należy wykonywać tylko i wyłącznie w profesjonalnych biurach tłumaczeń jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości tłumaczeń.

Damiano

Posty: 10

 
Moim zdaniem w przypadku tłumaczeń biznes planów najważniejsze jest to aby tłumaczenie było w pełni profesjonalne. Jeżeli więc nie znasz angielskiego doskonale to moim zdaniem nie warto próbować tłumaczyć tekstu samodzielnie. Zdecydowanie lepiej wyjdzie Ci skorzystać z profesjonalnego biura tłumaczeń.

wigry00

Posty: 17

 
Od siebie doradzam Ci abyś tłumaczenia tekstów prawniczych wykonywał w biurach tłumaczeń. Jeżeli nie znasz języka angielskiego bardzo dobrze to przy tego typu tłumaczeniach bardzo łatwo o to abyś teksty przetłumaczył nie do końca poprawnie i wywołał niedomówienia.

Złoty

Posty: 10

 
Ze wszystkich biur tłumaczeń z którymi miałem okazję współpracować najbardziej godne polecenia jest biuro: http://www.polglish.pl. Moim zdaniem jest ono obecnie liderem jeżeli chodzi o tłumaczenia tekstów.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Osobiście wszystkie teksty medyczne tłumaczę za pośrednictwem biur tłumaczeń i jestem bardzo z tego zadowolony. Cieszy mnie przede wszystkim to, że otrzymuję naprawdę solidnie przetłumaczone teksty. Z biurem współpracuję oczywiście zdalnie i nie rodzi to kompletnie żadnych nieporozumień a więc zdecydowanie polecam taką formę współpracy.

ryzyko33

Posty: 18

 
Sam korzystam z biur tłumaczeń już od niezwykle długiego czasu i Tobie również polecam usługi tego typu firm. Osobiście zlecam w szczególności tłumaczenia tekstów ogólnych i muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tłumaczeniu. Dodatkowo przy olbrzymiej liczbie tekstów w praktycznie każdym biurze możesz liczyć na faktycznie atrakcyjne zniżki.

Acclaim

Posty: 12