picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tłumacz niemiecki > tłumaczenia angielski warszawa, gdzie ?

tłumaczenia angielski warszawa, gdzie ?

tłumaczenia angielski warszawa, gdzie ?

Witam. Które biuro tłumaczeń we Wrocławiu polecacie? Zależy mi na szybkiej i profesjonalnej usłudze. Dziękuję i pozdrawiam.

Joe

Posty: 5

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Szukam tanich usług, dlatego pomyślałam, że w wypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym wypadku , widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

GIZIU

Posty: 11

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

Grabow12

Posty: 13

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

MiSER

Posty: 7

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak kosztowne. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bowiem może wówczas byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i niezmiernie wielokrotnie potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

Saradoonin

Posty: 7

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj wiecej ludzi, które polecą jakieś doświadczone biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też częstokroć potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

Mocarzz

Posty: 7

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

KKatia

Posty: 34

 
Jeśli zależy Ci na faktycznie sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwyczajne w porządnej cenie.

Tomcio

Posty: 9

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, wobec tego mogę podszepnąć, komu pożądane byłoby zaufać i jakie biuro ma rozsądne ceny :)

Gumis

Posty: 15

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu należałoby powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Należałoby skorzystać z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Dzisiaj też poszukuję rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

Posty: 6