picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Tanie szkolenia > Gdzie znajdę szkołę jazdy w Wawie?

Gdzie znajdę szkołę jazdy w Wawie?

Gdzie znajdę szkołę jazdy w Wawie?

Co myślicie o nowych zasadach zdawania na prawo jazdy? Poszukuję sprawdzonej nauki jazdy w warszawie.

żabka45

Posty: 10

 
Do odnowienia ważności prawa jazdy w warszawie potrzebne jest tylko ważne badanie lekarskie. W tym roku niestety wszędzie kosztuje 200 zł. Nie ma więc, co szukać tańszego lekarza. Od tego badania właśnie zależy na ile prawo jazdy zostanie przedłużone.

agooor4

Posty: 21

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednak porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za wiele różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na którego instruktora trafisz, a nie w którym mieście robisz prawko.

Polerusik

Posty: 24

 
Po pierwsze bez paniki. Większa niż przy doborze szkoły jazdy w warszawie jest panika przed samym egzaminem państwowym. To dopiero jest strach, ale bez wątpienia do przejścia.

21gregorek

Posty: 18

 
Multum szkół jazdy w warszawie może przyprawić o zawrót głowy. Najpewniej można sięgnąć ze szkolenia na http://www.kameleon.waw.pl.

Cena do zniesienia, a cała reszta na wysokim poziomie.

GGregbard

Posty: 18

 
W szkołach jazdy w warszawie można wybrać sobie instruktora, można też zwrócić się z wnioskiem o to, by był on obecny podczas egzaminu państwowego.

ireczuś34

Posty: 23

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, ponadto musiał domówić dodatkowe lekcje.

gregcie@

Posty: 15

 
Kiedy zdawałam w 2008 roku miałam problemy z praktycznym egzaminem. W tym momencie chyba trudniej zdawać teorię na prawo jazdy w warszawie. Znajomy miał cztery podejścia, był zdruzgotany. Tak czy inaczej życzę powodzenia.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Z pewnością chcą na nas zarobić. Lecz jak się dobrze przygotujesz to żadna szkoła jazdy w warszawie nie będzie ci straszna. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.

micko

Posty: 16

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednak ciężko, zatem zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, iż już po wszystkim.

namok

Posty: 6