picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Suplementy diety > Czy warto brać coś na masę mięśniową ?

Czy warto brać coś na masę mięśniową ?

Czy warto brać coś na masę mięśniową ?

Mam już dość chodzenia latem po plaży i uśmiechów ludzi patrzących na moje szczupłe ciało.

Jak zwiększyć masę mięśniową?

wicher45

Posty: 9

 
Na początku w zupełności wystarczy ci dobrze zbilansowana dieta plus jakieś białko. Na poważniejsze rzeczy przyjdzie czas kiedy przejdziesz już od początkowych ćwiczeń do zwiększania masy mięśniowej i rzeźbienia sylwetki.

Babeczka

Posty: 16

 
Ważne, by unikać dilerów, którzy często koczują przed siłowniami (a czasami nawet w środku, jak prowadzący siłownię nie zadbają o bezpieczeństwo użytkowników) i próbują wcisnąć jakieś prochy na masę mięśniową.

czesiek00

Posty: 12

 
Soja może niektórym się źle kojarzyć, albowiem wegetarianie ją dość nachalnie promują, niemniej jednak paradoksalnie jest niezwykle znacząca dla budowy masy mięśniowej. Zawiera dużo cennych składników mineralnych i witamin.

enriko75

Posty: 12

 
W diecie korzystnej dla rozwoju masy mięśniowej poleca się m.in. ryby, które dostarczają kwasów tłuszczowych. Tak więc nie tylko suplementy, ale również zdrowe odżywianie!

xacti

Posty: 16

 
Oprócz ryb należałoby zainteresować się starym, poczciwym kurczakiem. Bardzo dobrze pomaga on w ćwiczeniach na masę mięśniową, ponieważ dostarcza organizmowi mnóstwo Biała, a mało tłuszczu.

berry1

Posty: 20

 
Pamiętaj, żeby się nie przetrenować. Ciągłe ćwiczenia wcale nie pomogą w otrzymaniu masy mięśniowej. Istotne jest, by również regularnie odpoczywać (mięśnie muszą się zregenerować).

Wer_wer

Posty: 19

 
Jak ktoś jest szczupły, to kiedy już się zdecyduje na siłownię, zawsze będą go interesować jak najszybsze efekty w rozwijaniu masy mięśniowej. Niestety, nie tędy droga. Warto do celu dążyć powoli, niemniej jednak świadomie i z rozsądkiem. Wyższe to niż potem zniszczony organizm i groteskowy wygląd.

codePerformance

Posty: 22

 
Najważniejsze w układaniu diety do ćwiczeń jest późniejsze sprawdzenie, gdzie w niej występują braki. I wtedy można pomyśleć o odżywkach i suplementach i odżywkach potrzebnych do rozwoju masy mięśniowej, np. takich jak tu: http://terminatory.pl

FiKra

Posty: 26

 
Na starcie rozwijania masy mięśniowej nie ma co przesadzać z obciążeniami. Nie porywaj się na duże hantle, lepiej spokojnie trenuj z lżejszymi, lecz takimi jakie pozwolą ci na całe serie ćwiczeń. A później, stopniowo, można przechodzić do konkretniejszych spraw.

TomekK

Posty: 21