picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Suplementy diety > Czy jest jakiś tani sklep z pro hormonami ?

Czy jest jakiś tani sklep z pro hormonami ?

Czy jest jakiś tani sklep z pro hormonami ?

witam, jakie są skutki uboczne przy prohormonach? Warto, nie warto, jak tak to gdzie można kupić dobrej jakości takie rzeczy?

Sklepik

Posty: 11

 
Jak szukacie dobrego miejsca to polecam ich https://eprohormony.pl – duży wybór, mega wybór pro hormonów, sklep z bardzo atrakcyjną ofertą cenową.

Marioleczka

Posty: 11

 
Nie uważam, że trudno na naszym rynku o dobre prohormony i sklep. W sumie w każdym można odszukać ich ofertę, lecz należałoby sobie uprzednio o nich poczytać, poznać nazwy, skład i dopiero skupić się na doborze, na każdego co innego działa, pozdrawiam i życzę powodzenia

mirekp2005

Posty: 11

 
Polecam, bowiem efekty po prohormonach są niezmiernie ok i chyba bez nich takiej siły i efektów bym nie miał. Nie ma się co obawiać, teraz te dostępne w sklepach mają już w składzie ochronę, nawet witaminy, to nie te same środki, które pojawiły się u nas lata do tyłu.

audi80

Posty: 14

 
To chyba jedna z lepszych ofert :) Nie widziałem tak konkretnej, w ogóle trudno trafić w sieci na jakość, bo w zasadzie uważam, iż tylko opakowania są inne, a zwartość ta sama. Tu są oryginalne pro hormony, sklep warto polecić i tyle na temat.

Wariat

Posty: 13

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) ale po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział że są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do którego trzeba się jednak przełamać i znaleźć czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

narcyzek

Posty: 11

 
Jak na wszystkie informacje, jakie zdążyłem zgłębić, doczytać to pro hormony wydają się bezpiecznymi środkami. Jak są dostępne w sklepie online ton chyba nie jest tak źle i na pewno to nie sterydy, mogę się założyć.

Posty: 19

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Ale kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A ogólnie tak są skuteczne, ale jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

090913123

Posty: 19

 
Nie jestem zwolennikiem sterydów :) lecz po pro hormony sięgnąłbym, gdybym wiedział że są z dobrego miejsca, gdzie nie ma lipy. Po takim cyklu można przybrać jakieś 8-10 kilo. To wyzwanie, do jakiego trzeba się jednak przełamać i odnaleźć czas już konkretnie pod intensywny wysiłek na siłowni i tyle.

reserved4u

Posty: 23

 
A ja nigdy nie miałem problemów z jakimiś trefnymi pro hormonami. Zawsze kupuję w sklepie online, albowiem jest różnica w cenie pomiędzy sklepem u mnie. Za wysyłkę nie płacę, albowiem jak kupuję to dobijam do kwoty, gdzie kurier jest za free

edek

Posty: 10