picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Sprzedaż mieszkań > wynajem miszkań Warszawa

wynajem miszkań Warszawa

wynajem miszkań Warszawa

Możecie mi podpowiedzieć, gdzie szukać ofert jeśli chodzi o mieszkania na wynajem w Warszawie> Zależy mi na jakichś ogłoszeniach, które będą dobrze zweryfikowane, żeby tego w nieskończoność nie szukać.

Sohinyh

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o agencje nieruchomości to na pewno coś uda się wybrać, współpraca się dobrze układa, choć trzeba się liczyć z prowizją i wtedy także koszty będą automatycznie większe.

Yuri20

Posty: 3

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe. Trzeba po prostu przeglądać różne serwisy z ogłoszeniami.

tasdefleja

Posty: 5

 
Rzeczywiście te prowizje to jednak spory problem i dość duży koszt jaki trzeba będzie ponieść więc jak się uda to warto będzie ich uniknąć. Warto więc szukać takich ogłoszeń, gdzie te dodatkowe koszty będą niższe.

Yuri20

Posty: 2

 
W serwisach ogłoszeniowych w sieci na pewno wiele jest mieszkań na wynajem. Choć ogólnie jeśli chodzi o przeglądanie różnych ofert to będzie to na pewno sporo czasu zajmować.

Pendrzeec

Posty: 19

 
Możliwości jest sporo, trzeba też mieć trochę czasu, by przeglądać te różne serwisy, w których ogłoszenia się pojawiają, by znaleźć coś dla siebie w niezłej cenie.

oligart6

Posty: 17

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie. Natomiast przy pomocy agencji automatycznie trzeba się liczyć z tym, że to generuje koszty.

Damiano

Posty: 10

 
Nie ma prowizji przy umowie o mieszkanie w serwisie Wynajem22.pl, tylko raz płatność 300 złotych i po niej uzyskuje się dostęp do wszystkich ogłoszeń jakie są w serwisie.

dagmarka56

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

TomekK

Posty: 2

 
Szukaj w serwisach ogłoszeniowych, tam wiele różnych mieszkań na pewno będzie do wyboru, jak trochę czasu poświęcisz to pewnie jakieś atrakcyjne mieszkanie uda się wybrać.

Kruk

Posty: 5