picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pluginy na stronę internetową, szukam

pluginy na stronę internetową, szukam

Cześć, chciałabym się dowiedzieć, z której strony czerpiecie wiedzę, jeśli chodzi o pluginy na stronę internetową? Jestem na etapie planowania swojej witryny, tylko nie wiem, jakie wtyczki są przydatne.

Michaś

Posty: 1

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najniezwyklej polecane. Ja najczęściej poszukuję serwisów, na jakich ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które należałoby wykorzystać w własnej witrynie.

gruszk45

Posty: 8

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

znamsienatym

Posty: 4

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Phylu

Posty: 5

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

Miki

Posty: 6

 
Jak chcesz znaleźć przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci znaleźć wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

WTFurdoin

Posty: 3

 
Pluginy na stronę internetową są niesłychanie przydatne. Jeżeli chcesz założyć bloga, to właśnie one mogą Ci pomóc nim zarządzać. Dużo jest ciekawych wtyczek, które pożądane byłoby zastosować na swojej stronie internetowej.

namok

Posty: 2

 
Właśnie konieczna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednakże nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

nero45

Posty: 8

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, które wtyczki będą ci konieczne i z których pożądane byłoby korzystać.

kamap92

Posty: 21

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Rodon22

Posty: 20