picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Nowe Blogi > portal kobiecy, gdzie szukać ?

portal kobiecy, gdzie szukać ?

portal kobiecy, gdzie szukać ?

Cześć, znacie może portal kobiecy, który jest fajnie prowadzony i można znaleźć ciekawe informacje na temat mody, makijażu i rozrywki? Macie swój ulubiony serwis, na który zaglądacie regularnie?

muzyczny55

Posty: 1

 
Ja zaglądam na kilka portali. W ostatnim okresie wpadł mi w oko ten portal kobiecy https://kobietoid.pl. Możesz sprawdzić, czy akurat interesują cię takie tematy, czy może szukasz czegoś wiecej. Mam nadzieję, iż choć troszkę pomogłam.

wiesław11

Posty: 7

 
Jak pragniesz odszukać fajny portal kobiecy to odwiedź kilka stron internetowych, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Ja właśnie tak szukałam i odszukałam dla siebie właściwe miejsce, do jakiego zaglądam, jak mam tylko troszkę wolnego.

jpyzio

Posty: 13

 
Moim zdaniem najlepszy portal dla kobiet to taki, gdzie można miło spędzić wolny czas. Fajnie jest poczytać ciekawostki, czy artykuły o nowych trendach w modzie.

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o portal kobiecy to wydaję mi się, że sama powinnaś czegoś poszukać dla siebie. W internecie jest niezmiernie sporo fajnych portali, na które pożądane byłoby zwrócić spostrzeżenie.

TomekK

Posty: 13

 
Portal kobiecy powinien być fajnym miejscem, do którego można zajrzeć w każdym wolnym czasie, aby przejrzeć nowości. Wydaje mi się, że kobiety najbardziej interesuje moda, zdrowe odżywianie i makijaż.

wisła1905

Posty: 6

 
Dzień dobry, moim zdaniem powinnaś sama sprawdzić, który portal kobiecy najbardziej przypadnie Ci do gustu. W internecie jest bardzo dużo portali na różne tematy. Sprawdź sama, co najbardziej Ci odpowiada.

Ronek

Posty: 2

 
W sieci masz duży wybór, jeśli chodzi o portal dla kobiet. Możesz w kilka chwil przejrzeć wiele stron, aby znaleźć dla siebie ulubione miejsce.

Mr Frog

Posty: 2

 
Jak chcesz znaleźć fajny portal kobiecy to odwiedź kilka stron internetowych, a z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Ja właśnie tak szukałam i znalazłam dla siebie odpowiednie miejsce, do którego zaglądam, jak mam tylko trochę wolnego.

przemek55

Posty: 3

 
W sieci masz znaczny wybór, jeżeli chodzi o portal dla kobiet. Możesz w kilka chwil przejrzeć wiele stron, aby odnaleźć dla siebie ulubione miejsce.

Posty: 8