picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Kraków kominki, gdzie warto ?

Kraków kominki, gdzie warto ?

Słyszałem, iż mają kominki na Stattlera w Krakowie. Byliście w tej firmie, albo może macie od nich kominek? Dajcie mi znać.

Alexiii

Posty: 1

 
Jeszcze można korzystać z kominków, wobec tego należałoby wybrać takie, które są z Ekoprojektu. Wówczas mamy sprawny i wydajny kominek, który spełnia wszystkie normy. Nikt nie powie, że palimy nie takim kominkiem i nie będziemy mieć przez to nakładanych kar.

Yuri20

Posty: 11

 
Polecam wybrać kominek z montażem w Krakowie, bo wiem po sobie, że trudno znaleźć później solidną firmę, która to wykona. Lepiej mieć wszystkie usługi w jednej firmie, bo wtedy wychodzi to taniej i co ważne nie trzeba biegać i szukać kogoś samemu.

debra76

Posty: 9

 
Polecam kominki w Krakowie w sklepie https://bezpiecznykominek.pl, bo to firma, która jest super przygotowana. Są w stanie doradzić, pomóc i wszystko zamontować.

Gumis

Posty: 3

 
Byłem oglądać kominki na Stattlera i jestem mile zaskoczony. Firma jest rzeczywiście bardzo dobrze przygotowana. Mają dokładnie to, czego klient dla siebie szuka.

beata77

Posty: 7

 
Miałem zamontować sobie wkład kominkowy, lecz nie wiedziałem, na co się zdecydować. Teraz u mnie już kominka na drewno nie zamontuje, a gazu jeszcze mi nie podciągnęli. Cierpliwe czekam może się coś zmieni.

rohnop37

Posty: 31