picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Oczyszczalnie ścieków ekologiczne

Oczyszczalnie ścieków ekologiczne

Tak sobie myślę, czy by nie zastąpić szamba przy moim domku letniskowym, taką małą oczyszczalnią ścieków. Kto zajmuje się montażem oczyszczalni tanio, porządnie i sprawnie?

Tylko sprawdzone firmy, z certyfikatami i atestami!

Piotr_21

Posty: 23

 
Fakt, dużo teraz producentów takich zbiorników się pojawiło. Mnie przypadła do gustu oferta od www.ekoszamba.eu. Przede wszystkim podobał mi się kontakt z tą firmą. Konkretni ludzie, którzy znają się na montażu takich obiektów.

UK_1234

Posty: 17

 
Witaj! :)

Co do szamb i oczyszczalni przydomowych, to zdecydowanie polecam te drugie, jeśli masz dużo ścieków do odprowadzenia, jeśli mało, to wtedy szambo lepsze.

Pozdrawiam!

Czarek

Posty: 19

 
Mnie by się właśnie przydał większy zbiornik do magazynowania gnojowicy. Ciekaw jestem czy można by połączyć zbiorniki w jakiś jeden większy o dużej pojemności, żeby wszystko ładnie odprowadzić...

Valfiewrno

Posty: 25

 
Miałem jakieś kilkanaście ofert w ręce jak szukałem ekologicznego szamba i najlepsze wrażenie zrobiła na mnie oferta od www.ekoszamba.eu. Firma z dużym doświadczeniem na rynku, mają w ofercie różne rozmiary szamb, dla odpadów komunalnych, dla odzwierzęcych...jest w czym wybierać. Wszystko to dobrej klasy laminaty poliestrowo szklane.

Grochu

Posty: 33

 
Hej!

A ile czasu zajmuje montaż takiego szamba? To firma się tym zajmie, czy samemu trzeba sobie wykopać miejsce w ziemi na taką instalację?

Wie ktoś? Pozdrawiam!

Paq

Posty: 29

 
Osobiście bym wziął oczyszczalnię ścieków zamiast szamba. Jednak wywóz odpadów z takiego zbiornika kosztuje, a z tego co wiem, w przypadku oczyszczalni, można jeszcze wodę z takich ścieków wykorzystać, choćby do podlania podwórka.

MalinovyKIKS

Posty: 33

 
Nie wiem, czy słyszałeś o zbiornikach bezodpływowych z laminatu od www.ekoszamba.eu? Jeśli nie, to warto przedzwonić do nich i spytać o cenę. Jakiś czas temu mieli bardzo tanio, jak na tak solidne rzeczy.

Kliczek

Posty: 28