Witamy i zapraszamy ponownie.

Dużo informacji w jednym miejscu.

JAKOŚĆ

Optymalizacja forum to sukces dotarcia do Was.

TEMATY

Te tematy są zawsze na topie, warto je czytać.

LICZBY NIE KŁAMIĄ

Ponad tysiąc użytkowników i setki tysiące tematów.

Dodaj swoją opinię !!

Oczyszczalnie ścieków ekologiczne

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Nieczystości > Oczyszczalnie ścieków ekologiczne

Oczyszczalnie ścieków ekologiczne

05.04.2014 00:10:07 

Tak sobie myślę, czy by nie zastąpić szamba przy moim domku letniskowym, taką małą oczyszczalnią ścieków. Kto zajmuje się montażem oczyszczalni tanio, porządnie i sprawnie?

Tylko sprawdzone firmy, z certyfikatami i atestami!

06.04.2014 09:27:31 

Fakt, dużo teraz producentów takich zbiorników się pojawiło. Mnie przypadła do gustu oferta od www.ekoszamba.eu. Przede wszystkim podobał mi się kontakt z tą firmą. Konkretni ludzie, którzy znają się na montażu takich obiektów.

07.04.2014 10:50:27 

Witaj! :)

Co do szamb i oczyszczalni przydomowych, to zdecydowanie polecam te drugie, jeśli masz dużo ścieków do odprowadzenia, jeśli mało, to wtedy szambo lepsze.

Pozdrawiam!

08.04.2014 06:07:07 

Mnie by się właśnie przydał większy zbiornik do magazynowania gnojowicy. Ciekaw jestem czy można by połączyć zbiorniki w jakiś jeden większy o dużej pojemności, żeby wszystko ładnie odprowadzić...

09.04.2014 11:37:49 

Miałem jakieś kilkanaście ofert w ręce jak szukałem ekologicznego szamba i najlepsze wrażenie zrobiła na mnie oferta od www.ekoszamba.eu. Firma z dużym doświadczeniem na rynku, mają w ofercie różne rozmiary szamb, dla odpadów komunalnych, dla odzwierzęcych...jest w czym wybierać. Wszystko to dobrej klasy laminaty poliestrowo szklane.

10.04.2014 11:48:43 

Hej!

A ile czasu zajmuje montaż takiego szamba? To firma się tym zajmie, czy samemu trzeba sobie wykopać miejsce w ziemi na taką instalację?

Wie ktoś? Pozdrawiam!

11.04.2014 09:47:51 

Osobiście bym wziął oczyszczalnię ścieków zamiast szamba. Jednak wywóz odpadów z takiego zbiornika kosztuje, a z tego co wiem, w przypadku oczyszczalni, można jeszcze wodę z takich ścieków wykorzystać, choćby do podlania podwórka.

12.04.2014 22:41:59 

Nie wiem, czy słyszałeś o zbiornikach bezodpływowych z laminatu od www.ekoszamba.eu? Jeśli nie, to warto przedzwonić do nich i spytać o cenę. Jakiś czas temu mieli bardzo tanio, jak na tak solidne rzeczy.

Ostatnio dodane posty

Warto popatrzeć w internecie i zobaczyć co firmy mają w swoich ofertach, a znajdziesz taką, która posiada regranulaty PP bardzo dobrej jakości.

Skupów odpadów hdpe niezmiernie dużo ogłasza się w internecie. Warto otrzymać kontakt do najlepszych i zadzwonić w sprawie przedstawienia oferty lub umówić się na spotkanie w sprawie współpracy.

W kwestii regranulatów można poszukać sporo firm w internecie, a po zapoznaniu się z ofertą, wybrać jedną, która naprawdę ma produkty wysokiej jakości. Ja przed jakimkolwiek zakupem zawsze szukam opinii w internecie.

© Copyright Dodajswojaopinie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.