picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

MyCleanPoint dozownik

MyCleanPoint dozownik

Organizuję poważne targi reklamowe i szukam dozowników do bezdotykowej higieny dłoni, mających także funkcje promocyjne. Proszę o kontakty do działalności zdolnych zaprojektować coś na życzenie.

rohnop37

Posty: 31

 
Byłem na targach żywnościowych w Warszawie i widziałem, że większość ludzi korzystała z opcji darmowej dezynfekcji rąk żelem. Widać higiena jest też ważna dla Polaków. Moim zdaniem genialna opcja reklamowa na takich wydarzeniach, a inwestycji dokonasz za śmieszne pieniądze. Do dyspozycji mały i duży format.

Bienkus

Posty: 24

 
Fajną ofertę mają w mycleanpoint.pl. Widziałem ich urządzenia niedaleko Stadionu Narodowego. Gadałem z ich przedstawicielem i zainwestowałem w dozownik wersji mini. Ma fajny multimedialny ekranik, łatwość konfiguracji. Pomogli mi z instalacją i myślę, że to strzał w dziesiątkę. Na 100 osób przynajmniej pięćdziesiąt korzysta. Są takie dni, że muszę non stop uzupełniać żel :) A reklama ciągle miga :D

eGall

Posty: 26

 
W mycleanpoint.pl masz fajną ofertę, bo dają ekspozytory w formie dużej-pionowej, średnie do postawienia, np. na biurku oraz opcję mini zawieszaną na ścianie. Mam trzy egzemplarze. Jeden wisi w holu firmowym. Drugi zawsze pakuję do fury i na targi branżowe z nim jadę, a trzeci wita gości w poczekalni do sprzedawcy. Nie ma lepszej opcji teraz marketingowej, uwierz!

abbss

Posty: 26

 
Nie musisz inwestować od razu w swój ekspozytor reklamowy z dozownikiem, ale wykorzystać funkcję wynajmu. Sam stwierdzisz, czy się opłaca. Według mnie tak, chociaż opinie są jeszcze podzielone. Polaków trzeba nauczyć dbać o higienę ;)

Smaczek34

Posty: 30

 
Dozownik plus pachnący żel do rąk i reklama to majstersztyk marketingowy. Zastosujesz w biurze, na targach, spotkaniach otwartych, konferencjach. Po prostu wszędzie. Mam dwa takie urządzenia w mniejszym i większym formacie. Praktycznie niezniszczalne.

Fanatyk

Posty: 23

 
Na każdym międzynarodowym targu ustawiają dozowniki z ładnie pachnącymi żelami, oczywiście format całkowicie bezdotykowy. Nie musisz na urządzeniu od razu wdrażać reklam. Nawet tablica informacyjna robi wrażenie. Wiem, że na mycleanpoint.pl mają do dyspozycji nawet opcje ekranów multimedialnych. Super sprawa. Ja zamierzam niedługo też zainwestować.

Zbigniew Nowak

Posty: 27

 
Widziałem w hotelu ostatnio naścienny dozownik firmy MyCleanPoint z fajnym ekranem, na którym były ciekawe wizualizacje. Niezła sprawa, bo szybko czyścisz ręce i nie musisz ich wycierać. Same oszczędności dla firm i zadowolenie ludzi :)

mati

Posty: 28

 
Bezdotykowe mycie nawet według przepisów Unii Europejskiej jest najbezpieczniejsze, dlatego takie urządzenie sprawdzi się idealnie, właściwie w każdej działalności.

Booss23

Posty: 26

 
Brzydzę się dotykania rzeczy po innych ludziach. Moim zdaniem takie bezdotykowe dozowniki z fajnym mydełkiem powinny stać wszędzie.

Wraczki333

Posty: 24