picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Sportowa turystyka > Naturalna Kulturystyka > Dietetyk

Dietetyk

Dietetyk

Jak wygląda współpraca z trenerem personalnym i czy można zaplanować wstępnie online zmianę sylwetki, nawyków żywieniowych oraz innych kwestii?

frezzzer

Posty: 1

 
Dziękuję za wskazówkę. W następnym tygodniu zgłoszę się do niego po dietę, chociaż na kilka dni, żeby sprawdzić, czy mi pasuje takie podejście.

labuh

Posty: 7

 
Tutaj zostawiam namiary do trenera https://szymonowczarzak.pl/Wsp%C3%B3%C5%82praca+Online, z którym nie musisz nawet ćwiczyć na siłowni, tylko w warunkach domowych, a do tego dieta dochodzi, przegląd medyczny, instruktaż, mnóstwo publikacji na dzień dobry. On robi lepszą formę w domu u niektórych niż trenerzy personalni na siłowniach.

Re_Mo

Posty: 39

 
Właśnie chemia pomiędzy trenerem, a podopiecznym zwiększa szanse na sukces, bo masz motywację, żeby się odezwać, on coś podpowie codziennie, wyrwie z rutyny.

strusiek

Posty: 14

 
Trening personalny otwiera zwyczajnie na nowe możliwości. Przeciętny człowiek, który ćwiczy samodzielnie na siłowni lub zaczyna coś robić z dietą nie ma takiej wiedzy, więc nawet kilka spotkań ułatwia planowanie długoterminowego rozwoju.

pawel253

Posty: 3

 
Dobry dietetyk i trener personalny to rzadkie połączenie, tym bardziej warto spróbować.

allink

Posty: 10

 
Trening personalny online jest oczywiście lepszy niż jego brak i pędzenie na ślepo po ćwiczeniach.

mombi67

Posty: 16

 
Nie trzeba od razu podejmować decyzji o długoterminowej współpracy. Jedno spotkanie wystarczy do oceny kwalifikacji trenera personalnego.

Fanatyk

Posty: 2

 
Na rok u niego masz naprawdę tani plan i ja czegoś takiego na rynku nie widziałem, a śledzę dość uważnie branżę, bo sam trenuję i szukam nowości.

Marko

Posty: 4