picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

metamorfoza, znacie ?

metamorfoza, znacie ?

Zastanawiam się nad metamorfozą, niemniej jednak nie za niesłychanie wiem jak za to się zabrać. Jest jakaś strona z poradami jak to zrobić?

minus56

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o duży wybór porad dietetycznych to zobaczcie stronę https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/. Mają tutaj tego sporo i każdy coś znajdzie.

Penio

Posty: 14

 
Jest wiele różnych stron internetowych z poradami, dlatego trzeba będzie część z nich przejrzeć, aby się przekonać jak to wygląda. Mnie takie strony naprawdę bardzo pomogły.

giurent

Posty: 6

 
Mnie odchudzanie za dobrze to nie wychodzi. Moja metamorfoza się nie powiodła, natomiast kto wie może jeszcze w przyszłym roku do tego wrócę? Zobaczymy.

Pamooko

Posty: 16

 
Bez należytej diety nic się nie uda. Od tego się zaczyna. Z tym, że sama dieta to też nie koniec pracy nad sobą, dlatego trzeba będzie dokładnie wszystko zaplanować.

pawel253

Posty: 17

 
Widziałem już wiele diet, natomiast wiem, iż jeżeli człowiek sam się za siebie nie weźmie to nic z tego nie ma. Należyte nastawienie jest niesłychanie konieczne i nie można o tym zapominać. Do tego jeszcze trzeba ćwiczyć i to z głową, a wtedy efekty same przyjdą. Przynajmniej u mnie tak się stało, natomiast troszkę czasu to niestety mi zajęło.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
Próbowałem już chyba wszystkiego, ale niewiele to dało. Na pewno nie jest to winą diety czy treningów, a może podejścia do tego jak ma to wyglądać. Trzeba mieć motywację, aby udało się osiągnąć dobre wyniki naszej metamorfozy.

Kitas

Posty: 10