picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Sportowa turystyka > Last Minute > kraków coral travel, znacie ?

kraków coral travel, znacie ?

kraków coral travel, znacie ?

Nie wiem czy jechać samemu do Barcelony i zorganizować ten wyjazd czy wybrać biuro podróży? Co o tym sądzicie?

Riko64

Posty: 2

 
Z tego, co mi wiadomo to, jeżeli chce się mieć animacje i to po polsku to trzeba sprawdzić niezwykle dokładnie oferty. Można też wejść w specjalne oferty właśnie z takimi animacjami.

Grabow12

Posty: 6

 
Oferty często się zmieniają, dlatego jeśli szukamy wyjazdów przez Internet to trzeba będzie trochę czasu na tym spędzić. Można wtedy znaleźć naprawdę bardzo atrakcyjne oferty i sporo na tym zaoszczędzić. Wiem, bo od lat właśnie tak z rodziną robimy.

xtigerx

Posty: 29

 
Z tego, co słyszałem to w Krakowie coraltravel działa w jednej z galerii. Mają to wszystko opisane na swojej stronie internetowej https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Warto się z nimi w tej sprawie skontaktować.

89ostry89

Posty: 5

 
Dzisiaj mając paszport nie mamy żadnych ograniczeń. Można jechać dokładnie tam gdzie tylko tego chcemy. Są nawet wyjazdy dla tych, którzy nie mają szczepienia i paszporty, dlatego warto sobie to wszystko sprawdzić.

fikusik

Posty: 13

 
Według mnie wyjazd na własną rękę zawsze jest ciężcy. Szybko można się przekonać, że załatwianie osobno samolotu, wyżywienia czy noclegu wcale nie jest tanie. Z biurem podróży jest bezpieczniej i szybciej, zatem polecam.

Black_Riot

Posty: 3