picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kredyt Hipoteczny > pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Jakie scenariusze postępowania zaproponowalibyście aktualnie frankowiczowi, który potrzebuje optymalizacji umowy kredytowej?

agdb1301

Posty: 1

 
Banki coraz częściej samodzielnie wychodzą z propozycją ugody, bo wiedzą zwyczajnie, że walka się nie opłaca. Niestety warunki ugód wciąż są kiepskie, więc walczyć o swoje przed sądem.

Czesio

Posty: 4

 
Czytałam niedawno, że popularny bank w Polsce proponuje sam ugody kredytobiorcom, ale na bardzo złych warunkach, bo chcą jeszcze zarobić dodatkowo :) Ciekawe, czy ludzie nie zaczną się sądzić o kredyty w złotówkach.

Boss

Posty: 5

 
Do tej kancelarii bezpłatnie prześlesz skan umowy do analizy online, bez wychodzenia z domu. Temat bardzo się opłaca.

Kitas

Posty: 15

 
Ciekawe, czy pozytywne wyroki dla frankowiczów wpłyną pozytywnie na transformację systemu bankowego, przecież dzisiaj właściwie niewydolnego przy zwykłej analizie zdolności kredytowej.

eXathloc

Posty: 33

 
Podobno niektórzy kredytobiorcy w ogóle przestają spłacać zobowiązania. Przecież statystyki Biura Informacji Kredytowej pokazują dosłownie upadek podpisywania umów. Może ludzie w końcu się nauczą, że kredyt to niewolnicza kula u nogi.

tubbytimmy1

Posty: 8

 
Możesz się skontaktować z Dawidem Karolczykiem pod numerem 660 470 989. Jego Kancelaria nie przegrała ani razu z bankiem

Grabow12

Posty: 7

 
Liczę na to, że po opinii TSUE skończą się pozwy banków i tak już właściwie bezpodstawne. Próbują się chronić przed stratami, ale za same klauzule niedozwolone w umowach frankowych to powinien być kryminał.

Kitas

Posty: 10