picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Elektronika > Komputery stacjonarne > Czy jest w Zgierzu firma od obsługi informatycznej ?

Czy jest w Zgierzu firma od obsługi informatycznej ?

Czy jest w Zgierzu firma od obsługi informatycznej ?

Ile w waszej opinii prawdy jest w tym, że zdalna obsługa informatyczna jest w stanie w 100% zastąpić etatowego pracownika?

Damiano

Posty: 9

 
Osobiście nie zdecydowałbym się na obsługę informatyczną firmy gdyby nie mój kolega, który mi tą usługę polecił. Dziś to ja polecam ją innym gdyż jest ona naprawdę ciekawa i z pewnością bardzo mocno pozwala zredukować koszty prowadzenie firmy.

egerdi

Posty: 29

 
Od siebie mogę Cię jedynie zachęcić do korzystania z obsługi informatycznej firmy bowiem jest to faktycznie znakomity sposób na zaoszczędzenie dużych pieniędzy.

Al3-56

Posty: 27

 
Jedyne co Ci mogę doradzić to, że jeżeli myślisz o redukcji kosztów prowadzenia firmy to obsługa informatyczna z zewnątrz jest doskonałym pomysłem.

gregcie@

Posty: 16

 
Jeśli faktycznie prowadzisz małą firmę to zatrudnienie etatowego informatyka jest całkowicie bezsensu. Dużo lepiej będzie wynająć obsługę informatyczną firmy.

Bialy_Wilkos

Posty: 22

 
Rozumiem to, że potrzebujesz sprzętu w stałej gotowości do pracy ale moim zdaniem w zupełności wystarczy Ci do tego zdalna obsługa informatyczna, która jest znacznie tańsza od informatyka.

krugerPL

Posty: 8

 
Ze wszystkich firm oferujących zdalną obsługę informatyczną firm ze Zgierza moim zdaniem najbardziej godną polecenia jest: http://www.golkom.pl. Sam z niej korzystam i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na tej firmie a więc polecam ją i Tobie.

Hihi_WWW

Posty: 25

 
Osobiście odradzam Ci zatrudnianie etatowego informatyka na samym początku Twojej działalności. Moim zdaniem całkowicie mija się to z celem i na pewno będzie niekoniecznym wydatkiem. Jeżeli nie masz dużo komputerów to obsługa informatyczna z zewnątrz winna Ci na samym początku w zupełności wystarczyć.

jerust5

Posty: 26

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z najtańszych firm jeżeli chodzi o obsługę informatyczną ponieważ może się to źle skończyć.

Acclaim

Posty: 11

 
Jedyne co Ci mogę doradzić to, iż jeśli myślisz o redukcji kosztów prowadzenia firmy to obsługa informatyczna z zewnątrz jest perfekcyjnym pomysłem.

Fejron

Posty: 28