picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Elektronika > Komputery stacjonarne > program do katalogowania dóbr materialnych

program do katalogowania dóbr materialnych

program do katalogowania dóbr materialnych

Mam pytanie do właścicieli firm – z jakich programów, które pomagają w katalogowaniu dobytku tzw. dóbr ruchomych polecacie korzystać? Gdzie można w prosty sposób wklepywać informacje, opisy, zdjęcia przedmiotów?

Kitas

Posty: 19

 
Zacząłem od miesiąca sobie przeglądać co ja mam wartościowego w domu tak naprawdę i w sumie wyszło trochę rzeczy. Jest parę obrazów, są jakieś zegarki, trochę biżuterii, trochę drogiej porcelany...Zastanawiam się nad zakupem licencji na program SEJFSOFT -www.sejfsoft.pl. Dużo pozytywnych opinii słyszałem na temat tej apki. Zobaczymy. :) Hej!

Annaaa12

Posty: 50

 
Ja szukałem czegoś prostego i taniego, i tak trafiłem na stronę www.sejfsoft.pl. Ten program mi akurat odpowiada. Szybko się wpisuje info o przedmiotach, łatwo można dodawać fotki rzeczy. Pozytywnie.

werty

Posty: 22

 
Fajny pomysł takie spisywanie informacji o przedmiotach, myślę, że to się może przydać, ale jak się ma naprawdę duże zbiory, to wtedy jak najbardziej tak. Pzdr.

Joe

Posty: 21

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

Filll45

Posty: 24

 
Jeśli nie lubisz jakiś skomplikowanych programów to ja bym Ci polecił kupić sobie SEJFSOFTA -www.sejfsoft.pl. Przyjemnie się z tego korzysta, nie trzeba być oblatanym żeby sobie z tym poradzić. Pozdro!

Gigus5

Posty: 21

 
Proponowałbym przetestować sobie wersję demo programu SEJFSOFT, dobra, wcale nieskomplikowana rzecz, przydaje się nawet jak ktoś nie ma jakiegoś super dużego majątku do skatalogowania. Fajnie że licencję się tu wykupuje na czas nieokreślony, to duży plus moim zdaniem. Jak coś to program można sobie sprawdzić na stronie www.sejfsoft.pl. Przydaje się, mnie już wielokrotnie, bo parę razy zgubiłem jakieś rzeczy i dzięki temu, że były w bazie przynajmniej wiedziałem czego dokładnie szukam ;D

Eukalipto

Posty: 49

 
Właśnie sam niedawno myślałem nad takim programem, a tu proszę o to samo pytasz ;) Także dołączam się do wątku – jaki program kupić?

AloAlo!

Posty: 22