picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Elektronika > Komputery stacjonarne > Polecicie mi jakieś dobre komputery ?

Polecicie mi jakieś dobre komputery ?

Polecicie mi jakieś dobre komputery ?

Witam. Moja niewielka firma powoli się rozwija, z czym wiążą się kolejne inwestycje. Teraz chcę kupić nowe komputery biurowe, ale mam ograniczony budżet.

Ile wydam na pojedynczy sprzęt?

Złoty

Posty: 10

 
Cześć.

Ostatnio rozglądałem się za tym, jaki komputer mini PC spełniłby moje oczekiwania. Zaskoczyłem się, że jego cena nie jest dużo wyższa od komputera stacjonarnego, choć się tego spodziewałem. Wydaje mi się, że duży wpływ ma na to atrakcyjna oferta, jaką znalazłem na http://www.mini-komputery.pl.

Luutor

Posty: 34

 
Hej. Wiele razy słyszałem o tym, czym są i jakie zalety posiadają miniaturowe komputery. W końcu postanowiłem sprawdzić to w sklepie. Zaoferowano mi ciekawy model miniaturowego komputera, który ostatecznie kupiłem? Czy się sprawdził?

Jeszcze go testuję, ale póki co jest świetny!

zasscier76

Posty: 23

 
Cześć. Do specjalistycznych zastosowań potrzebne były mi komputery przemysłowe, nad których wyborem wahałem się dość długo. W końcu inwestowałem w nie dziesiątki tysięcy zł, więc nie mogłem podjąć spontanicznej decyzji.

Malinka Moja

Posty: 38

 
Witam.

Mój syn ostatnio zaproponował mi, abym kupił mu miniaturowy komputer. Entuzjastycznie podszedłem do tego pomysłu, bo to zawsze jakaś odmiana dla laptopa. Zrealizowałem zakup, syn jest zadowolony, bo miniaturowy komputer nie zajmuje mu wiele miejsca na biurku.

KKarlowiec

Posty: 33

 
Dzień dobry. Osobną grupę produktów, jakie coraz częściej są kupowane stanowią mini komputery. Wiem to po swoim przykładzie, gdyż byłem zdecydowany właśnie na nabycie takiego urządzenia. Nie żałuję, albowiem mogę przyznać, iż nawet zaoszczędziłem i w pełni polecam takie wyjście.

Narcyzzz

Posty: 30

 
Dzień dobry. Osobną grupę artykułów, jakie coraz częściej są kupowane stanowią mini komputery. Wiem to po swoim przykładzie, bowiem byłem zdecydowany właśnie na kupowanie takiego urządzenia. Nie żałuję, bo mogę przyznać, że nawet zaoszczędziłem i w pełni polecam takie wyjście.

noman1

Posty: 22

 
Witam.

Jako, że hobbystycznie używam komputera, a do tej pory mój pracował bardzo głośno wręcz budząc pozostałych domowników postanowiłem zainwestować w komputer fanless. Teraz mogę bezszelestnie surfować po Internecie nawet w późnych godzinach nocnych.

ooops65

Posty: 25

 
Dzień dobry. Jako właściciel firmy stanąłem przed koniecznością zainwestowania w komputery przemysłowe. Pomimo solidnego „odpływu” gotówki muszę przyznać, że to było niezbędne, bowiem teraz jesteśmy w stanie bardziej profesjonalnie, a zarazem szybciej obsługiwać klientów.

Komputery przemysłowe sprawdzą się w wielu przedsiębiorstwach, więc śmiało polecam.

Invar4

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Niedawno chciałem zaoszczędzić troszkę miejsca na biurku i zakupiłem komputer mini-itx. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bowiem sam sprzęt spełnił moje oczekiwania i pozwolił na spokojną pracę w domowych warunkach.

Fowl1990

Posty: 16