picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Elektronika > Komputery stacjonarne > Gdzie moge pobrać jakieś fajne wygaszacze ekranu?

Gdzie moge pobrać jakieś fajne wygaszacze ekranu?

Gdzie moge pobrać jakieś fajne wygaszacze ekranu?

Wygaszacz ekranu potrzebny! Chodzi mi o takie interaktywne wygaszacze do pobrania na dysk. Wiecie, gdzie takie aplikacje udostępniają? Fajnie by było jakby można było dodać do wygaszacza własne zdjęcia i zrobić fajny pokaz slajdów z tego:)

Wąski

Posty: 38

 
Hah!

To ja powiem, iż odszukałem mega wypasiony interaktywny wygaszacz w necie i już mi hula elegancko. Ma taki fajny moduł z biorytmem, poza tym był za friko, więc już w ogóle gitara. Na stronce deskflow.pl jest ich dużo można sobie wybrać wedle uznania. Jak ktoś chce może mieć formę prezentacji z rodzinnymi fotkami i takie tam. Powiem szczerze, iż takich ekstra to jeszcze nie widziałem wygaszaczy.

Mikusińska

Posty: 38

 
Dużo ładnych wygaszaczy ekranu można odszukać w necie, tylko należy dobrze szukać:) Ja się naszukałem i znalazłem kilka stronek, choćby deskflow.pl, skąd mam współczesną grafikę. Zrobiłem sobie fajny pokaz slajdów z fotami z dzieciństwa. Rzeczywiście efekt jest genialny. Można sobie od nich pobrać interaktywny wygaszacz bezpłatnie, zarówno tutaj także plus. Ciekawe mają moduły użytkowe, choćby zegar, na który zawsze pożądane byłoby sobie zerknąć.

Pszemeg

Posty: 51

 
Eee, nie zdołasz odnaleźć stronki z wygaszaczami? Przecież jest wujek google:P Ja tam mam kilka sprawdzonych witryn z takimi rzeczami. Ostatnio odkryłem deskflow.pl i tutaj jest niesłychanie urozmaicony wybór. Są motywy sportowe, motoryzacyjne, grafiki ze zwierzakami – dla każdego coś. Mają bezpłatne wygaszacze, natomiast żeby sobie tam robić modyfikacje to należy jakieś punkty zbierać bądź coś.

Zosiaa

Posty: 24

 
Eee, nie możesz odszukać stronki z wygaszaczami? Przecież jest wujek google:P Ja tam mam kilka sprawdzonych witryn z takimi rzeczami. Ostatnio odkryłem deskflow.pl i tutaj jest niesłychanie urozmaicony wybór. Są motywy sportowe, motoryzacyjne, grafiki ze zwierzakami – dla każdego coś. Mają bezpłatne wygaszacze, ale żeby sobie tam robić modyfikacje to należy jakieś punkty zbierać czy coś.

Eukalipto

Posty: 49

 
A po kiego grzyba pobierać wygaszacz? Przecież są normalnie wbudowane w system. Nie czaję. Normalnie sobie klikasz prawym przyciskiem myszy, wchodzisz we właściwości na pulpicie i włączasz wygaszacza i tyle. Ja z takiego korzystam i nie czuję konieczności specjalnie pobierać. Moim zdaniem to bez sensu.

Tyle ode mnie, pozdrawiam!

szeryf111

Posty: 36

 
Mi ekran najlepiej wygasza bateria, która pada już tak prędko, iż masakra. Pół godziny bez podłączenia i po baterii. A tak na serio, to wygaszacz fajna rzecz. Najlepsze były jeszcze w tych starych systemach operacyjnych, w starym poczciwym Windows 95 niezłe były graficzki :)

Jacuś

Posty: 45

 
Jeśli szukasz czegoś faktycznie super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z której sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki innowacyjne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Bez wątpienia za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezmiernie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, też faktycznie fajna opcja.

Wygodniś22

Posty: 36

 
Ahoj internetowi piraci! :) Witam forum:)

Kiedyś wygaszacze były modne, natomiast aktualnie to sam nie wiem...ja akurat nie używam tego. Jak korzystam z kompa to korzystam, a jak nie to wyłączam więc mi wygaszacz nie konieczny w ogóle. Lecz pewnie będą tu wilki morskie, które mają w palcu takie multimedia, więc nie trać nadziei :)

krawatos

Posty: 39

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, lecz u mnie w pracy troszkę osób sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

Yuri20

Posty: 41