picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobry prawnik od upadłości konsumenckiej

dobry prawnik od upadłości konsumenckiej

Szukam prawnika, który doradzi i pomoże mi w sprawie upadłości konsumenckiej. Rozważam tę opcje, ale się zupełnie nie znam i potrzebuję specjalisty.

Koko45

Posty: 1

 
Kancelaria Vindigo przy Rzeźniczej 9 w Krakowie przygotowuje osoby fizyczne do ogłoszenia upadłości konsumenckiej, a prawnicy biorą na siebie odpowiedzialność za prawidłowe uzupełnienie dokumentacji. Jak dobrze pójdzie to zyskasz szansę na wyjście z dużego zadłużenia.

Sebo

Posty: 7

 
Jak masz taką możliwość to staraj się szukać prawnika, który do spraw podchodzi indywidualnie i zawsze stara się szukać możliwie najlepszych rozwiązań w konkretnej sprawie.

QwerTery

Posty: 3

 
Pamiętaj, że ogłoszenie upadłości konsumenckiej posiada wymiar publiczny. Później bardzo trudno o zadłużenie. Może lepiej dogadać się z wierzycielami.

Yuri20

Posty: 6

 
Przygotowanie planu restrukturyzacji to absolutna podstawa, a najlepiej to zrobić, albo przez specjalistów od oddłużania, albo przez kancelarie prawne z podobnym działem

Joe

Posty: 2

 
Warto na pewno szukać kogoś kto ma doświadczenie w prowadzeniu spraw upadłości konsumenckiej i zajmie się tym na odpowiednim poziomie.

CHatka-eKo

Posty: 3