picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

złote sztabki

złote sztabki

Czy znacie jakiś serwis oferujący złote sztabki?

Schwalbaa

Posty: 1

 
Rzeczywiście przy złocie ważne będzie źródło, cena wiadomo również będzie ważna, ale w dużej mierze trzeba jednak wybierać miejsce gdzie się kupuje.

syrena88

Posty: 6

 
Oferta jest dobra jeśli chodzi o monety, ale nie u wszystkich sprzedawców. To kluczowa kwestia, bo niektóre mennice stawiają na sztabki, inne na monety i tutaj trzeba szukać pod kątem tego w co chce się inwestować.

komspid03

Posty: 19

 
Staraj się zwrócić uwagę na typowe mennice, sklepy z kruszcami. W takich miejscach najczęściej będzie można liczyć na to, że będzie to pewne źródło jeśli chodzi o zakupy inwestycyjne.

wisła1905

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że w złoto wiele osób decyduje się inwestować, ale jak wybierasz ten kierunek to staraj się sprawdzić jakie ceny złota są i na co można liczyć za taką inwestycją jakie zyski ewentualnie.

Himu87

Posty: 6

 
Sprawdź sobie co aktualnie ma w ofercie mennica24.pl, jest tego całkiem sporo – a jak nie wiesz co wybrać dokładnie to po prostu zadzwoń do nich. Numer mają na stronie

Gruamer

Posty: 3

 
Szukaj miejsc, gdzie mają gwarancje jakości złota i odpowiednie certyfikaty. Właśnie to co będzie najważniejsze to mieć gwarancje, że jest pewne źródło jeśli chodzi o dostęp do złota i jakość tego kruszcu będzie jak najlepsza.

nighthaze

Posty: 2

 
Jak inwestujesz w złoto to szukaj jakiegoś źródła, gdzie będzie gwarancja jakości i też właściwe zabezpieczenie dla przesyłki.

345_14

Posty: 17

 
Monety to dobry kierunek, ale już trzeba też wiedzieć jak to wygląda i w jakie monety ewentualnie warto będzie inwestować.

Oct714

Posty: 10