picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Zmagam się z nowotworem i zastanawiam się czy warto się decydować na stosowanie produktów pochodzących z konopi? Jeśli macie coś pod tym kątem do zaproponowania, możecie poradzić jaki ewentualnie produkty wybierać?

Black_Riot

Posty: 1

 
Stosowanie konopi będzie dawało dobre efekty, ale faktycznie musisz mieć kogoś kto będzie w stanie taką terapię dla Ciebie odpowiednio przygotować, ułożyć od A do Z.

klarka

Posty: 3

 
Konopiami i produktami z nich powstającymi zajmuje się grupa https://pl-pl.facebook.com/groups/2623109481051786/. Czytając wątki będziesz mógł poznać temat i samemu zdecydować czy warto.

Andziaaan

Posty: 5

 
Jak chcesz stawiać na konopie to ważne będzie to jakie będzie źródło i czy faktycznie będzie to olej z odpowiednim stężeniem więc szukaj kogoś kto podpowie gdzie kupować.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jak masz kogoś kto będzie w stanie takie konopie przygotować i terapię odpowiednio ułożyć to na wysoką skuteczność na pewno będzie można liczyć.

Dumer566

Posty: 6

 
Myślę, żę dobrą opcją będzie też szukanie kogoś kto układa takie terapie i konkretnie powie jakie oleje stosować, jak dawkować, by uzyskać pozytywne efekty.

annanna

Posty: 10

 
Szukaj kogoś kto będzie w stanie podpowiedzieć coś jeśli chodzi o stosowanie olejów, zaproponuje odpowiednie produkty czy podpowie jak powinno się je dawkować.

david011

Posty: 6