picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Inne > Sushi na dowóz

Sushi na dowóz

Sushi na dowóz

Gdzie można zamówić w Krakowie świeże sushi na dowóz, ale wcześniej też zobaczyć, jak wygląda danie, nie tylko poglądowo, ale realnie przez jakieś media społecznościowe?

1krzysztof1

Posty: 1

 
Galeria sushi odpowiadająca rzeczywistemu zamówieniu to dobra sprawa. Najczęściej to się człowiek zastanawia, czy dobrze zamówi i pieniędzy nie straci. Już inne czasy nadchodzą i większa przejrzystość biznesu gastronomicznego.

Bankowy

Posty: 3

 
Zestawy większe wychodzą konkurencyjnie. Im więcej zamawiasz, tym mniej płacisz. W gastronomii to dość popularna zasada.

Grabow12

Posty: 18

 
Zamów sobie na początek zestaw złożony ze wszystkich rodzajów sushi i zobaczysz, co Ci najbardziej odpowiada. Dobra opcja, żeby się nauczyć jeść, bo nie każdemu jednak podchodzi.

Wer_wer

Posty: 19

 
W Japonii, jak nie dojadasz z talerza to uważają Cię za gbura i to duży nietakt. Sushi tego uczy w dużym stopniu, żeby żadnego pożywienia nie marnować po prostu.

RuFiK

Posty: 3

 
Jak chcesz spróbować oryginalnego sushi w Krakowie to przy Podgórskiej 16 znajduje się https://www.botosushi.pl/ i pokazują normalnie, jak potrawy wyglądają i decydujesz się świadomie, nawet bez wiedzy o sushi, całej tej kulturze, co Ci najbardziej odpowiada. Zrobili również dość szczegółową galerię https://www.instagram.com/boto__sushi/.

AGDDDy1

Posty: 7

 
Sushi rolowane nie powinno się rozpadać i to jeden z najważniejszych czynników oceny jakości zestawów. Ewentualnie dopytaj o dostawców, skąd rybę biorą. Lokale gastronomiczne dzielą się takimi informacjami bez problemów.

kwinto

Posty: 6