picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Czy opłaca się jeszcze korzystać z usług kancelarii prawnych zajmujących się kredytami frankowymi i problematyką klauzul niedozwolonych w umowach kredytowych?

KKorasek

Posty: 1

 
A teraz, co śmieszniejsze dochodzi problem wysokich stóp procentowych. Kiedy sprawy przeciwko NBP bezpośrednio i prezesowi?

Rouudee

Posty: 11

 
Analiza umowy najczęściej bezpłatna i dużo zależy w tym przypadku od kancelarii, ale klauzule niedozwolone występują tak naprawdę w większości umów.

Julian

Posty: 3

 
Teraz bym się na kredyt nie odważył. Ludzie zarabiający po kilka tysięcy nie mają już zdolności na nic właściwie. Dziwne czasy.

dermuster

Posty: 5

 
Niektóre kancelarie już ekskluzywne specjalizują się w pomocy frankowiczów, więc rynek ogromny i z potencjałem do niszczenia banków praktycznie w 100%.

ZaNK3R

Posty: 2

 
Kancelaria prawna https://rachelski.pl/wyroki/proponuje trzy rozwiązania dla frankowiczów, a mianowicie unieważnienie umowy, przekształcenie zobowiązania w walutach obcych na złotówkowe, ale też zwrot nadpłaty, tzw. spreadu. Kancelaria bierze na siebie wszystkie formalności, więc od klienta zależy właściwe skompletowanie dokumentacji i czekanie na wynik.

Nikusinski23

Posty: 17

 
Odkąd TSUE wydało korzystne rozporządzenia dla frankowiczów kancelarie właściwie masowo oblegane.

Gumis

Posty: 4

 
Każdy już widzi, że kredyty frankowe miały spekulacyjny charakter, a tylko w Polsce banki przenoszą całe ryzyko na klienta. W cywilizowanym świecie nie ma nigdzie takich praktyk.

Oct714

Posty: 21

 
Nie tylko można anulować umowę, ale również przekształcić i to raczej popularniejsza propozycja, bo uniezależnia kredytobiorcę od wahań spekulacyjnych.

Wariat

Posty: 3