picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Sałatki w stylu indyjskim Warszawa

Sałatki w stylu indyjskim Warszawa

Sałatki w stylu indyjskim Warszawa

Mam ochotę na dobre danie na wynos, najlepiej dla dwóch osób. Czy znacie unikalne potrawy w Warszawie?

Warszawiaczke4

Posty: 22

 
Trudno znaleźć w Polsce lokal, który faktycznie wzoruje się na standardach różnych kuchni. Dużo rzeczy jest tylko kopiowanych.

Też bym chętnie skorzystał z ciekawego polecenia.

klejjofas

Posty: 34

 
Bardzo dużo smacznego jedzenia indyjskiego serwują na www.latway.pl. Kuchnia indyjska słynie ze sporych, zdrowych posiłków, opartych na super aromatycznych ziołach. Miałem okazję jeść w Indiach i w polecanym miejscu i mogę przyznać, że robią świetną robotę.

Malinka Moja

Posty: 38

 
Pakuję w siebie codziennie indyjską pizzę i jest naprawdę super :) Od razu mi się humor poprawia po zjedzeniu mięciutkiego ciasta. W firmie u mnie robią catering i każdy sobie wybiera co chce.

France23

Posty: 39

 
Indyjska kuchnia to dość niespotykana sprawa. Ja jeszcze nie próbowałem, ale nie widziałem grubego człowieka z tamtego regionu, dlatego domyślam się, że wszystkie produkty są w pełni naturalne i mocno zdrowe.

rohnop37

Posty: 24

 
Cenię sobie wysoko kuchnię indyjską, bo można się nią najeść i jednocześnie nie przytyć. Moim zdaniem teraz najlepsza opcja na rynku, bo już tyle knajp jest identycznych, że głowa boli.

Ppako72

Posty: 37

 
Moi współpracownicy codziennie zamawiają jedzenie przez www.latway.pl. Próbowałem też i przyznam, że dobra i tania opcja. Bardziej się opłaca niż samodzielne gotowanie w domu. Zestaw dla dwóch mniej kosztuje.

Tak tylko zaznaczam na wszelki wypadek, gdybyś chciał skorzystać :)

HalskiPol

Posty: 31

 
Nie bardzo ufam jedzeniu na wynos, dlatego wybieram jak coś tylko restauracje serwujące posiłki wykonane ze świeżych produktów.

Byłem u dietetyka i coś takiego mi podpowiedział.

raptofil

Posty: 24

 
Według mnie kuchnia indyjska jest najlepsza, nie tuczy i genialnie nasyca. Na http://www.latway.pl super tanie i duże potrawy zamówisz od ręki. Menu masz na stronie. Wybierz co chcesz.

Szybko wpadają do biura lub do domu.

XXelo79

Posty: 25

 
Na obiad biorę zawsze kuchnię z Indii, bo daje największą energię. Często jem niestety jeden posiłek dziennie, ale po indyjskich daniach czuję moc przez cały dzień.

Wszystkim polecam taką opcję.

Polerusik

Posty: 24