picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Szukam na terenie Wrocławia obiadów domowych przez telefon ?

Szukam na terenie Wrocławia obiadów domowych przez telefon ?

Szukam na terenie Wrocławia obiadów domowych przez telefon ?

Witam znacie jakąś restaurację, która zajmuje się też obiadami domowymi na dowóz? Chodzi mi o Wrocław i stałe zlecenie dla biura.

Warszawiak

Posty: 8

 
Nam szef zamawia domowe obiady na telefon u nich http://bardomowy.com. Bardzo smaczne żarełko, menu mocno rozbudowane :) Pozdrawiam, koniecznie spróbujcie.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Moi znajomi bardzo często zamawiają sobie domowe obiady na telefon. Podobno można zamówić sobie taki pakiet na jakiś okres wtedy wychodzi jeszcze taniej. Z tego co słyszałam takie obiady nie są złe, ani drogo to nie wychodzi. Być może kiedyś też będę musiała skorzystać :)

Jacuś

Posty: 13

 
Też muszę polecić to miejsce z domowymi obiadami na telefon. Nie będę narzekać, bo zawsze są ciepłe i zawsze smacznie przyrządzone. We wrocławiu mamy sporo takich miejsc, ale tutaj według mnie też jest najlepiej., Smakuje nawet mojemu wybrednemu mężowi.

Oct714

Posty: 21

 
Super pysznie i domowo. Tak właśnie jest w tym miejscu we wrocławiu. Mają obiady domowe na telefon więc w każdej chwili możesz zadzwonić, nawet wieczorem, polecam, mnie bardzo smakuje.

dzaman

Posty: 17

 
Ja nie wybrzydzam. Korzystam bardzo często z domowych obiadów na telefon. Ani nie jest drogo, ani niesmacznie. Mnie smakuje, najczęściej korzystam w pracy, bo jak wiadomo nie ma to jak zjeść coś ciepłego. Przydałby się może od szefa taki catering, ale on raczej nie wpadnie na taki pomysł, zresztą to koszt :)

Skałka

Posty: 28

 
Wydaje mi się, iż takie obiadki w cenie około 10 pln z wypasioną ilością są jak odszukał. Na razie nie mam dzieci, więc bywa tak, iż zamawiamy sobie z mężem takie obiady domowe na telefon i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń. Jest faktycznie smacznie i rzeczywiście w smaku domowo :)

adam_r

Posty: 49

 
No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, że jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

Eukalipto

Posty: 49

 
Niewątpliwie, że nie ma to jak u mamusi, lecz jak jest konieczność to zamawiam domowe obiady na dowóz i nie krzywduję sobie. Dwa cieplutkie dania przyjeżdżają bezproblemowo do domciu i nie muszę nawet nigdzie wychodzić. Spoko jest, nie bójcie się :) Nie taki diabeł straszny ….

codePerformance

Posty: 13

 
Nie płaci się dużo. Takie obiady domowe na telefon nie wychodzą drogo, zwłaszcza jak wykupisz sobie pakiet na jakiś dłuższy czas. My tak zrobiłyśmy. Studiujemy we Wrocławiu i jakoś nas do gotowania nie ciągnie.

abardyt

Posty: 23