picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Oryginalne receptury włoskie

Oryginalne receptury włoskie

Oryginalne receptury włoskie

Nie jestem oryginałem, ale na jakiś obiad na mieście to lubię sobie wyskoczyć na pizzę. W związku z tym mam pytanie – jakie pizzerie, takie typowo włoskie polecacie?

Amino56

Posty: 21

 
Myślę, że mógłbym Ci polecić lokal Piccola Italia. Jestem tam przynajmniej raz w miesiącu. Głównie wpadam tutaj na świeżą rybkę, choć inne rzeczy mają też wyborne. Można wypić prawdziwą włoską kawę do deseru. Szkoda, że mało jest takich miejsc w mieście.

dof77

Posty: 26

 
Cześć:) Akurat w WWA to nie ma problemu z dobrym restauracjami, ale już w mniejszych miastach faktycznie znaleźć jakieś jedzenie, które nie staje w gardle nie jest znowu takie łatwe. Choćby u nas w Pionkach nie uświadczysz jadłodajni na dobrym poziomie.

Max Pejnn

Posty: 20

 
U mnie w domu ulubioną potrawą dzieciaków jest pizza i trudno z tym daniem rywalizować nawet pierogom, hehe:) Także będę tutaj sprawdzał wpisy, może trafię na jakąś dobrą pizzerię, to sprawdzimy z synami ile jest warta :)

Bialy_Wilk

Posty: 22

 
Powiem szczerze, że sam mam nieraz ochotę na oryginalną pizzę prosto z pieca. No i faktycznie w większości pizzerii te ich ciasto pozostawia wiele do życzenia. Albo jest za ciężkie, albo za twarde...Naprawdę trafić na dobrą pizzę, której Włoch by się nie powstydził nie jest łatwo.

eGoogle

Posty: 26

 
Prawda jest taka, że większość miejsc, które podaje pizze powinno się zamknąć, bo to co oni robią to nawet koło prawdziwej pizzy nie leżało.

eGall

Posty: 26