Witamy i zapraszamy ponownie.

Dużo informacji w jednym miejscu.

JAKOŚĆ

Optymalizacja forum to sukces dotarcia do Was.

TEMATY

Te tematy są zawsze na topie, warto je czytać.

LICZBY NIE KŁAMIĄ

Ponad tysiąc użytkowników i setki tysiące tematów.

Dodaj swoją opinię !!

Oryginalne receptury włoskie

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Oryginalne receptury włoskie

Oryginalne receptury włoskie

05.04.2014 00:10:07 

Nie jestem oryginałem, ale na jakiś obiad na mieście to lubię sobie wyskoczyć na pizzę. W związku z tym mam pytanie – jakie pizzerie, takie typowo włoskie polecacie?

06.04.2014 09:32:15 

Myślę, że mógłbym Ci polecić lokal Piccola Italia. Jestem tam przynajmniej raz w miesiącu. Głównie wpadam tutaj na świeżą rybkę, choć inne rzeczy mają też wyborne. Można wypić prawdziwą włoską kawę do deseru. Szkoda, że mało jest takich miejsc w mieście.

07.04.2014 12:49:31 

Cześć:) Akurat w WWA to nie ma problemu z dobrym restauracjami, ale już w mniejszych miastach faktycznie znaleźć jakieś jedzenie, które nie staje w gardle nie jest znowu takie łatwe. Choćby u nas w Pionkach nie uświadczysz jadłodajni na dobrym poziomie.

08.04.2014 07:19:38 

U mnie w domu ulubioną potrawą dzieciaków jest pizza i trudno z tym daniem rywalizować nawet pierogom, hehe:) Także będę tutaj sprawdzał wpisy, może trafię na jakąś dobrą pizzerię, to sprawdzimy z synami ile jest warta :)

09.04.2014 09:13:14 

Powiem szczerze, że sam mam nieraz ochotę na oryginalną pizzę prosto z pieca. No i faktycznie w większości pizzerii te ich ciasto pozostawia wiele do życzenia. Albo jest za ciężkie, albo za twarde...Naprawdę trafić na dobrą pizzę, której Włoch by się nie powstydził nie jest łatwo.

10.04.2014 20:23:30 

Prawda jest taka, że większość miejsc, które podaje pizze powinno się zamknąć, bo to co oni robią to nawet koło prawdziwej pizzy nie leżało.

Ostatnio dodane posty

Na pewno w Krakowie nie brak miejsc z japońską kuchnią, sushi stało się u nas na tyle popularne, że bardzo wiele osób po nie sięga i spotkać się można z wieloma ciekawymi propozycjami i formami podania.

Warto będzie szukać tych miejsc, gdzie serwowane będą rzeczywiście tradycyjne dania, więc jak sushi to warto sprawdzić jakie składniki, kto przygotowuje i w jaki sposób, czy rzeczywiście będzie to bliskie temu jak faktycznie to danie powinno smakować.

Sushi jest na tyle obecnie u nas popularne, że jest coraz więcej takich miejsc, gdzie będzie serwowane. W Krakowie również nie brakuje i to nie tylko w centrum, także po obrzeżach sporo można spotkać takich miejsc.

© Copyright Dodajswojaopinie.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.