picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Uroczystości - sala

Uroczystości - sala

Uroczystości - sala

Witam serdecznie internauci. Sala bankietowa jest mi potrzebna (Pleszew, Kalisz, te okolice). Musi być to większa pojemna sala, nawet dla 200 osób. Gdzie warto podjechać? Gdzie mają dobrą obsługę takich większych eventów?

Black_Riot

Posty: 7

 
Nie za bardzo kojarzę jakieś ciekawsze restauracje w tej okolicy. Fakt, że ostatnio bywam tutaj dość rzadko, bo tylko jak odwiedzam rodziców (mieszkam w Poznaniu), także nie pomogę...

Nikuś23

Posty: 8

 
Średnio jestem zorientowana co do restauracji w okolicy. Najlepiej to i tak zawsze przyjechać na miejsce, samemu spróbować i sprawdzić, bo wszystko i tak wychodzi w praniu. To że komuś się podobało/albo nie podobało to jeszcze nie wiele mówi.

MisiekKce

Posty: 6

 
Całkiem przyzwoicie. Firma ma wielkie doświadczenie w temacie i to mnie do nich przekonało. Mało jest firma z taką historią.

Kobitka22

Posty: 11

 
Warto! Faktycznie warto! propozycja firmy została dopasowana do moich potrzeb pod każdym względem. Zajęli się mną kompleksowo, na prawdę szybko i sprawnie. Pożądane byłoby odwiedzać ten firmowy link w sieci, ażeby zawsze być na bieżąco. Idealna jakość, idealny kontakt, genialna propozycja!

Amino56

Posty: 21

 
Koko koko wszystko spoko! A tak na poważnie, to faktycznie wszechstronnie podchodzą do tematu. Warto!

Zdzichu 

Posty: 6

 
Jeśli ktoś oczekuje wysokiego standardu, to mogę polecić ten serwis internetowy. Klasa, klasa i jeszcze raz klasa.

bartek33

Posty: 15

 
Chcę powiedzieć, że z usług tej firmy korzystam już od mnóstwo lat oraz jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze są terminowi, profesjonalni oraz dokładni. Słowo – fuszerka w ich słowniku nie istnieje. Zatem, gorąco polecam współczesną ofertę wszystkim!

090913123

Posty: 19