picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > dobra restauracja regionalna zakopane

dobra restauracja regionalna zakopane

dobra restauracja regionalna zakopane

Wybiera się ktoś może na Wigilię w Tatry? Ja chyba pierwszy raz w tym roku zabiorę rodzinę na taki wypad. Przydałby mi się kontakt na dobre noclegi w jakimś miłym miejscu w dobrej lokalizacji. Ktoś podpowie?

Hoteowo24h

Posty: 24

 
Właśnie myślimy z żoną co tu począć z Sylwestrem i się pojawił temat wyjazdu w góry. Na nartach by się trochę pojeździło i w ogóle. Tylko pytanie jaka będzie pogoda w tym roku pod koniec grudnia. Ktoś może wie? ;)

Anesia

Posty: 26

 
Jeszcze na święta nie wyjeżdżaliśmy nigdzie poza dom, ale w tym roku chyba to zmienimy. Mamy z żoną taki plan, coby wziąć dzieci i na te parę dni wyskoczyć w Tatry..Mamy pod Zakopanem taki sprawdzony pensjonat. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :)

234_9867

Posty: 36

 
W zeszłym roku na sylwestra bawiliśmy się z dziewczyną na Krzeptówkach w karczmie Siuchajsko -www.siuchajsko.pl i było fantastycznie! ;-) każdemu polecam, żeby choć raz w życiu pobawić się na góralskiej potańcówce. To jest zupełnie inny wymiar biesiady :D

woytazo

Posty: 30

 
Raz spędzałem wigilię z żoną w górach, ale to już było kilkanaście lat temu, jeszcze dzieci nie mieliśmy. Nie pamiętam już jak się ten ośrodek nawet nazywał, w każdym razie był na Krzeptówkach, czyli bardzo fajna lokalizacja.

Nikusim

Posty: 21

 
Kiedyś byłem na takim góralskim weselu i naprawdę zabawa była ostra ;D Wióry leciały. Kapela grała do samego rana i wcale nie chcieli przestać! Oni zabawę mają chyba we krwi.

limertus

Posty: 9