picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > BUrgery w warszawie

BUrgery w warszawie

BUrgery w warszawie

Hej, witam! Szukam namiaru na dobry fast food w Wawce. Tylko od razu mówię, nie interesują mnie sieciówki typu Mc Donalds, gdzie burgery są tak małe, że się można z nimi rozprawić w dwóch kęsach! Gdzie się stołujecie?

syrena88

Posty: 10

 
Coś mi znajomy opowiadał o dobrym barze z burgerami, ale nie pamiętam dokładnie jak oni się nazywają. W każdym razie lokal jest poza centrum i generalnie na drugim końcu miasta, więc jakoś mi się nie zbiera żeby się tam wybrać.

Motospec

Posty: 38

 
Nie mam pojęcia gdzie dobrego burgera wyłowić w Wawie. Raczej jak coś chcę zjeść w przelocie to idę na hot doga albo zapiekankę gdzieś do budki. Dobre są też teraz te food trucki, czasami tam też można dobrze i tanio zjeść.

Pacothelllucia

Posty: 18

 
Najlepsze burgery w życiu to jadłem na kolonii w Kołobrzegu. Cały byłem umazany majonezem i keczupem, ale było tak do nich napchane wszystkiego, że aż wypadało na chodnik...:)

edyta123

Posty: 16

 
Wiem, że gdzieś koło dworca centralnego dają dobre burgery w zestawach z frytami, ale sobie lokalizacji szczegółowej nie przypomnę. Muszę zagadać z kumplem, bo to on o nich wspominał.

Złoty

Posty: 15

 
Soczysty, dobrze wypieczony kawał wołowiny do burgerów dają w Barts Burger na Grójeckiej. Dokładna lokalizacja jest na ich fejsie –www.facebook.com/bartsburger. W końcu jakaś nowa jakość w tym sektorze gastronomii w Wawie! Wszędzie indziej to jakieś biedne te burgery podają z psim mięsem trzeciej kategorii zmielonym razem z budą...POlecam ten lokal! Obsługa bardzo sympatyczna, dobra opcja na szybki lunch, albo na jakieś wieczorne małe co nieco ;)

Kitas

Posty: 9

 
Kiedyś to bardzo dobre hamburgery czy zapiekanki to można było zawsze w okolicach dworców dostać, w tych budkach. Teraz to nie mam pojęcia gdzie na taką szamkę wyskoczyć. Powodzenia!

labuh

Posty: 9

 
Burger taki prawdziwy to musi być duży. Klientom wmówiono, że hamburgery to jest to co McDonald podaje a to nigdy nawet koło prawdziwego burgera nie leżało.

Zbigniew Nowak

Posty: 28

 
Kiedyś oglądałem program Gesslerowej, jak robiła rewolucje właśnie w knajpie z burgerami i średnio im to wyszło. Ogólnie jak odjeżdżała od nich to było wszystko okej, ale potem znowu poszli w mizerię i zaczęli składać jakieś małe bułeczki to ludzie nie przychodzili. Nie dziwi mnie to.

edyta123

Posty: 9