picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > Gotowanie > Dobra restauracja w Poznaniu

Dobra restauracja w Poznaniu

Dobra restauracja w Poznaniu

Macie w Poznaniu sprawdzoną restaurację z hiszpańskim jedzeniem? Jeśli tak to dajcie namiary, adres, stronę internetową. Szukam jakiegoś miejsca, gdzie rzeczywiście będzie można liczyć na prawdziwie hiszpańskie potrawy a nie tylko imitację.

tubbytimmy1

Posty: 6

 
W mojej ocenie mamy sporo hiszpańskich restauracji na rynku, ale mało z nich ma rzeczywiście hiszpańską kuchnię. Więc sprawdź sobie różne opcje i sam próbuj, by ocenić, gdzie to jedzenie będzie najbliższe Hiszpanii.

opiter78

Posty: 12

 
W Poznaniu jest już kilka hiszpańskich restauracji więc myślę, że uda Ci się coś sensownego znaleźć. Na pewno opinie to jedno, ale najważniejsze będzie samodzielnie ocenić każdą restaurację.

looque66

Posty: 16

 
Tapas Bar jadłem pysznego burgera w stylu hiszpańskim z szynka serrano i
kiełbasa chorizo, smakował obłędnie.

Black_Riot

Posty: 7

 
W dużych miastach sporo mamy restauracji, które oferują kuchnię hiszpańska więc najlepiej sobie sprawdzić różne opcje, porównać między sobą i wybrać taką kuchnię, która będzie miała najlepszą propozycję.

bartek33

Posty: 10

 
Restauracji hiszpańskich znajdziemy u nas w kraju całkiem sporo, ale zanim do jakieś się wybierzecie to sprawdźcie na ile rzeczywiście to co tam proponują ma hiszpański charakter, a na ile tylko z nazwy ta restauracja jest hiszpańska. Mimo licznych prób nadal ciężko o dobrą hiszpańską restaurację u nas w kraju.

Trenddd

Posty: 32

 
W mojej ocenie to trudno w Polsce o dobrą restaurację z jedzeniem hiszpańskim. Jeśli rzeczywiście uda Ci się znaleźć restaurację na dobrym poziomie to sam chętnie również z niej skorzystam.

Dooog

Posty: 2

 
W dużych miastach kuchnia hiszpańska jest już rzeczywiście dość popularna i tych restauracji jest rzeczywiście sporo. W Poznaniu również więc myślę, że coś interesującego uda się wybrać.

R1P

Posty: 19