picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wirtualne biuro, gdzie ?

wirtualne biuro, gdzie ?

Mam plan, żeby na początku skorzystać z wirtualnego biura. Co o tym sądzicie. Czy naprawdę się opłaca? A może polecacie jakieś konkretne.

ombre070

Posty: 4

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś naprawdę znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

namok

Posty: 5

 
Masz rację, ponieważ sama dość długo rozważałam to rozwiązanie i wreszcie poszłam po rozum do głowy. Dobrze zrobiłam, bo dzięki współpracy z wirtualnym biurem w Warszawie nie muszę martwić się o wysokie koszty za powierzchnię biurową, ale poza tym też księgowość :D

GGregbard

Posty: 18

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak wiele podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

Posty: 7

 
Sporo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednak najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, ale na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

Buła

Posty: 20

 
Spokojnie można korzystać, albowiem różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z dużo innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to bardzo.

Andzia

Posty: 10

 
Jak potrzebujecie wirtualny adres w Warszawie dla swojej firmy to ja działam w www.city-office.pl tutaj chwalę sobie współpracę. Jestem zadowolony tym bardziej, że można tu wynająć gabinet na spotkania, a nawet większą salę konferencyjną. Polecam, albowiem to firma działająca na rynku od lat.

wisła1905

Posty: 10

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, które najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

Marioleczka

Posty: 21