picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

bezpłatne oferty nieruchomości, polecicie ?

bezpłatne oferty nieruchomości, polecicie ?

Nie za bardzo wiem jak stworzyć ogłoszenie sprzedaży mieszkania. Macie jakieś pomysły żeby zwiększyć szanse na sprzedaż?

jajcarek

Posty: 6

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, natomiast wieży mi brakuje. Na nieszczęście mam małą kawalerkę, natomiast kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, iż wygram. Wtedy sprawdzeń śliczne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

Kruk

Posty: 10

 
Jeśli ktoś szuka pałacu albo zamku to niech znajdzie sobie porządne biuro nieruchomości. To nieruchomości z najwyższej półki, wobec tego trzeba wiedzieć jak ich szukać, natomiast i jak je niesłychanie dokładnie sprawdzać przed zakupem. To poważna inwestycja na długie lata.

egerdi

Posty: 16

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, niemniej jednak przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie samodzielnie.

piet

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię ogromnych miast, zatem wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie kosztowne. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego właściwe, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

Klarka34

Posty: 11

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

dominikk6

Posty: 6

 
Znalazłem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, dlatego są nowe i co ważne aktualne.

Bierny67

Posty: 4

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeżeli mam coś na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, lecz czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną niezmiernie szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

lodz24h

Posty: 18