picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogłoszenia nieruchomości - segmenty piaseczno

ogłoszenia nieruchomości - segmenty piaseczno

Cześć. Znacie może jakieś dobre biura nieruchomości z Piaseczna, które zajmują się sprzedażą domów jednorodzinnych?

bartolini

Posty: 18

 
Niestety nie wszystkie biura nieruchomości będą skuteczne w sprzedaży dużego domu czy bliźniaka. Wiele zależy też od dokładnej lokalizacji takiej nieruchomości. Niestety domy są droższe niż mieszkania, więc wiele osób raczej buduje je od podstaw, a nie kupuje gotowe.

zorro99

Posty: 8

 
W Piasecznie ostatnio powstało naprawdę dużo inwestycji więc z zakupem nowej nieruchomości nie ma raczej problemu. Chociaż ceny, w porównaniu do innych regionów, są jednak wysokie.

mati

Posty: 28

 
Warto skorzystać z oferty Agencji nieruchomości Bracia Sandorscy. Domy jednorodzinne, segmenty i bliźniaki Piaseczno można znaleźć w ich bazie: piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Naprawdę szeroka oferta. Dużym plusem biura są doświadczeni agenci nieruchomości (firma działa od 1990 roku).

Eloelo-2

Posty: 18

 
Najlepiej chyba oferty biur nieruchomości wybierać pod kątem prowizji. Fajną opcją jest możliwość ich negocjacji – niektóre firmy przewidują taką możliwość.

TomekK

Posty: 8

 
Niestety nie każda agencja nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży domów jednorodzinnych, większość stawia jednak na mieszkania, bo są tańsze i szybciej można znaleźć na nie nabywców. Często przyjmują też oferty domów, ale bardziej skupiają się na promocji lokali.

Wariat

Posty: 14

 
Wybierz raczej większe, renomowane biuro nieruchomości. Wydaje mi się, że znana firma jest pewniejsza, ponieważ nie może pozwolić sobie na niedociągnięcia, bo to odbija się na marce. Zatrudniają też większą liczbę agentów nieruchomości, inwestują w ich szkolenia itp.

Szozi

Posty: 21

 
Najlepiej wybierać licencjonowane, doświadczone agencje nieruchomości, sprawdzić ich referencje, opinie o firmie. Ważne też są oczywiście prowizje, bo niektóre biura przewidują ich negocjację, inne mają sztywny cennik.

Yuri20

Posty: 18

 
Sprzedaż domu czy dużego bliźniaka rzeczywiście może być problemem. Mieszkania chyba sprzedają się nieco szybciej. Może to, dlatego że Polacy raczej wolą budować domy niż kupować gotowe.

johncena67

Posty: 14