picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

developer warszawa

developer warszawa

Hej! Polecicie dobrego dewelopera z ciekawymi ofertami domów na nowych osiedlach? Nie ukrywam, że zależy mi na niskiej stawce za metr, ale z drugiej strony standard wykonania inwestycji też ma dla mnie znaczenie. Pzdr

090913123

Posty: 18

 
Domek to mi się zawsze marzył, ale nie wiem w sumie ile teraz trzeba tak średnio zapłacić za nowy dom gdzieś w fajnej okolicy, pewnie niemało ;PP Jak wygram w totka, to wtedy na pewno poszukam oferty ;D

Narcyzzz

Posty: 30

 
Wiadomo, że ceny za nieruchomości sporo się różnią w zależności od regionu...Warszawa i okolice to zawsze wyższe ceny będą. Najtańsze nieruchomości to z tego co ja się orientuję – Podlasie, Lubelszczyzna, te regiony.

Programista

Posty: 27

 
Dużo tych developerów a mało opinii na ich temat...przydałaby się jakaś stronka z recenzjami konkretnych firm, to by człowiek wiedział czy dobrze wybrał czy się pakuje w kłopoty ;P ;)

Cebulkaa

Posty: 30

 
Powiem Ci, że bardzo fajne apartamenty na nowym osiedlu w Lesznowoli oferuje Dynamic Development. Kupowałem od nich właśnie taki apartament i udało się bardzo okazyjnie zapłacić. Nie wiem, czy gdzie indziej za taki standard bym tak mało wydał. To jak dokładnie wyglądają apartamenty możesz sprawdzić na stronie -zielonapolana.pl. Sama firma bardzo profesjonalna, z doświadczeniem. Kontakt pozytywny, przejrzyste, jasne warunki. Cześć!

Satis00

Posty: 20

 
Kiedyś to ludzie mieli dobrze, bo mieszkania dostawali z pracy. Teraz trzeba sobie radzić samemu...zwłaszcza młodym jest trudno te pierwsze mieszkanie kupić. Bez kredytu ani rusz.

Kucharzzz

Posty: 24