picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Osiedle Campanila pod Wrocławem

Osiedle Campanila pod Wrocławem

Jak oceniacie inwestycję Osiedle Campanila we Wrocławiu? Czy polecanie dewelopera, który ją organizuje?

Lesny

Posty: 26

 
Wrocław to teraz solidnie rozwijające się miasto, pod względem gospodarczym. Bezrobocie jest śmiesznie niskie, a kredytowanie dość proste, jeżeli masz warunki wykorzystania potencjału programu Mieszkanie dla Młodych.

dof77

Posty: 26

 
Akurat we Wrocławiu cenowo rynek wtórny od pierwotnego zbytnio się nie różni. Obecnie jest dobra pora na wzięcie kredytu hipotecznego, najlepiej wspieranego jakimś programem polityki prorodzinnej.

Mieszkanie dla Młodych dla przykładu. Niskie stopy procentowe mają się jeszcze jakiś czas utrzymać. Przynajmniej tak sądzę po lekturze materiałów z Narodowego Banku Polskiego.

#33#33

Posty: 26

 
Monitoruj ofertę targów mieszkaniowych organizowanych często na Hali Stulecia. Warto się wybrać, bo są coraz lepsze rozwiązania.

Możesz wynegocjować stawki około dziesięć procent niższe od ceny proponowanej przez dewelopera.

Grochu

Posty: 33

 
Możesz pooglądać dwie inwestycje, które mnie teraz też interesują. Chodzi konkretnie o Osiedle Campanila oraz Patio Mieszczańska. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów- http://www.format.wroclaw.pl.

Spotkałem tego dewelopera na kilku targach mieszkaniowych, a plan zagospodarowania przestrzennego wygląda znakomicie.

EeZnak

Posty: 29

 
Radziłbym ci przejrzeć najpierw plany zagospodarowania przestrzennego, a dopiero później podejmować decyzję o zakupie mieszkania.

Nie ma sensu ryzykować przyszłych problemów.

Oczarek

Posty: 27

 
Rynek pierwotny we Wrocławiu jest interesujący, bo deweloperzy bardziej schodzą z cen niż posiadacze własnych nieruchomości. Sam zobaczysz, że z deweloperem wynegocjujesz szybciej lepsze warunki transakcji.

krawatos

Posty: 39

 
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie oferta http://www.format.wroclaw.pl/CMS/campanila/campanila.html. Zawsze sobie wyobrażałem życie w takim miejscu, a deweloper ma bardzo konkurencyjne ceny i częste promocje. My z mężem ubiegamy się o udział w programie Mieszkanie Dla Młodych. Lokale na wskazanym wyżej osiedlu idealnie wpisują się w warunki kredytowania.

Smerfik

Posty: 30

 
Mnóstwo osób z Wrocławia przeprowadza się teraz do Siechnic,dlatego w tamten obszar zwróciłbym na twoim miejscu konkretniejszą uwagę.

eXathloc

Posty: 32