picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

mieszkania i domy kraków

mieszkania i domy kraków

Hej! Biuro nieruchomości z szerokim wyborem mieszkań do wynajęcia w Krakowie – jakie polecicie? Jak zazwyczaj sprawdzam w biurach to mają kilka raptem lokali w ofercie i nie za bardzo jest z czego wybierać i na czym oko zawiesić.

Marioleczka

Posty: 8

 
Hm, będę za niedługo się chyba rozglądał za kupcem na swoje mieszkanie, bo żona mnie coraz intensywniej namawia, żebyśmy kupili dom jej koleżanki...Niby fajnie – zamienić mieszkanie na dom, ale z drugiej strony...mieszkanie to jednak większa wygoda moim zdaniem.

beata77

Posty: 9

 
Dobrze, bo szybko działa biuro braci Sadurskich. Jest do nich kontakt na stronie krakow.sadurscy.pl. Mają kilka biur w Kraku i kompetentnych agentów. Ja powiem szczerze, że sprzedałem swój dom w ciągu kilku tygodni. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, zajęli się całą transakcją rzetelnie i też na plus jest fakt, że do prowizji podchodzą – ludzko. Można negocjować.

Kowalski

Posty: 25

 
No ja to na pewno jakbym miał mieszkanie sprzedawać to bym poszedł do biura nieruchomości. Ale zanim to nastąpi, to najpierw muszę kupić swoje mieszkanie, bo póki co wynajmuję. Smutna rzeczywistość w naszym kraju jest taka, że mało kogo stać na własne M.

Damiano

Posty: 12

 
Ech, kiedyś sprzedawałem mieszkanie w Krakowie i wiem z czym to się je. Dużo nerwów i stresu. Najpierw to trzeba znaleźć kupca, a ludzi zdecydowanych na zakup jest bardzo mało.

słodkaM

Posty: 12

 
Hm, doradcą tutaj nie będę zbyt dobrym, bo raczej z agencjami nieruchomości nie mam zbyt wielkich doświadczeń. Raz przeglądałem w jednym biurze lokale pod handel do wynajęcia, ale szczerze mówiąc to nic ciekawego nie mieli, tylko kilka jakiś ruin do mocnego remontu.

Klara323

Posty: 15

 
Mnie to zawsze denerwują strony agencji pośrednictwa, bo są słabo prowadzone. Rzadko się zdarza, żeby była duża galeria zdjęć, czy jeszcze jakiś film i dokładny opis. Jest parę zdjęć, jedno niewyraźne foto i tyle...

1eustachy4

Posty: 8

 
Pracowałem kiedyś jako agent nieruchomości i mogę powiedzieć, że jakiegoś super ruchu nie mieliśmy w firmie. Raczej ludzie woleli kupować czy wynajmować bez pośredników, bo się bali prowizji.

dzastinn

Posty: 17

 
Nie mam doświadczeń z biurami, bo za każdym razem jak wynajmowałem komuś swoje mieszkanie to ogłaszałem się w necie i nie było problemu żeby kogoś znaleźć. Dużo zależy od lokalizacji, jak się ma lokal w dobrym miejscu to się lokatora w Krakowie znajdzie w ciągu godziny.

bartek33

Posty: 11

 
Nie za bardzo mam kogo doradzać, bo w sumie nigdy jeszcze nieruchomości nie sprzedawałem. Ale pamiętam ile mnie nerwów kosztowało szukanie kogoś kto moją Audicę kupi. Miałem po kilka prezentacji dziennie, a nikt nie chciał się ostatecznie na zakup zdecydować, każdy wybrzydzał. Dopiero po kilku tygodniach udało się kupca znaleźć. Nigdy więcej!

gregcie@

Posty: 15