picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tanie domy Gorzów Wielkopolski

Tanie domy Gorzów Wielkopolski

Chciałbym szybko sprzedać nieruchomość i zamierzam umieścić ogłoszenie w internecie. Czy możecie dać mi link do serwisu skutecznie łączącego kupujących i sprzedających?

eGall

Posty: 26

 
Wypromowałem ofertę sprzedaży działki na oferty-dom.pl i miałem pierwszy kontakt po dwóch dniach. Szybko sfinalizowałem transakcję, dlatego gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

Pozycjonuszek

Posty: 21

 
Na najpopularniejszych serwisach z ogłoszeniami nieruchomości nowe pozycje pojawiają się codziennie. Dzisiaj to kupujący ma o wiele więcej do powiedzenia niż sprzedający.

Ceny są absurdalne, a kwoty da się solidnie negocjować. Kupiłem garaż za 30% mniej od ceny sugerowanej przez sprzedawcę właśnie na podstawie ogłoszenia, które bardzo długo wisiało na jednej witrynie.

BarMAX

Posty: 23

 
Proponowałbym zajrzeć na oferty-dom.pl. Moderowane ogłoszenia, logiczne opisy techniczne, a do tego dużo tanich propozycji. Od jakiegoś czasu też przymierzam się przez ten portal do zakupu mieszkania i już nawet kilka spotkań ze sprzedawcą miałem.

Wszystko ok.

12erBis

Posty: 22

 
Sprzedałem mieszkanie i garaż wujka przez oferty-dom.pl. Bardzo profesjonalny portal. Umieszczasz ogłoszenie, opisujesz dane techniczne, podajesz cenę, negocjujesz i po kłopocie.

yarofe

Posty: 38

 
Zróżnicuj formy ogłoszeń i monitoruj przez jakiś czas rynek. Moim zdaniem niecierpliwość jest najgorszym wskaźnikiem współpracy w obszarze zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

Hunka

Posty: 24