picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

drewniany domek do ogrodu, gdzie polecicie ?

drewniany domek do ogrodu, gdzie polecicie ?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie kupie w dobrej cenie domki letniskowe? Chodzi mi o firmę, która ma duży wybór domków. Polecicie mi coś?

Mr Boks

Posty: 2

 
Również nabyliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki nabyliśmy 4 lata temu i są niezmiernie piękne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

olek54

Posty: 14

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

Stylizacja111

Posty: 55

 
Niesłychanie mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są trochę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

nero45

Posty: 21

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

piotrex007

Posty: 9

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby zbadać, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

Fanatyk

Posty: 7

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

Escada

Posty: 9

 
Ja zakupiłam kilka, aby wykonać domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem niezwykle zadowolona. Firma poleciła mi, jakie domki będą porządne do agroturystyki.

Rico

Posty: 4

 
Naturalnie, iż domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

Odi

Posty: 5

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

jose_bastiano

Posty: 9