picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wynajmij mieszkanie online

wynajmij mieszkanie online

Korzystacie może z usług pośredników na rynku nieruchomości? Ja mam na sprzedaż mieszkanie i właśnie się zastanawiam czy szukać samemu, czy od razu skontaktować się z jakimś biurem...?

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Najlepsze to są negocjacje z ludźmi odnośnie ceny. Ludzie najlepiej to by chcieli, żeby mieszkania sprzedawać po 8 zł od metra. ;<

Yuri20

Posty: 41

 
Do tej pory to wrzucałem swoje mieszkanie na wynajem w neta, na portale z ogłoszeniami. Ale kto tak robi to wie jak to jest. Ciągle wydzwaniają jacyś agenci..Ogólnie strata czasu i nerwów, bo za nim się trafi na konkretną ofertę to można się zestarzeć. Wczoraj mi znajomy podesłał link do platformy online starbroker.pl. To jest ciekawa rzecz. Stronka łącząca pośredników z właścicielami, z tym że w preferencyjnej sytuacji jest tutaj właściciel. Został obrócony cały proces, bo to właściciel dostaje ofertę od agenta nieruchomości.

raptofil

Posty: 28

 
Jakbym miał polecać jakieś strony typowo dla właścicieli mieszkań to na mnie dobre wrażenie zrobiła platforma ze stronki starbroker.pl. Cały myk tutaj polega na tym, że odwrócili kolejność. To właściciel ma tutaj większe pole wyboru. Chodzi o to, że jak dodasz swoją ofertę wynajmu/sprzedaży to się pojawią odpowiedzi ze strony agentów. No i sobie musisz je porównać i wybrać tę najlepszą. Dopiero później jest kontakt telefoniczny, wcześniej nikt nie wydzwania.

Labamba

Posty: 27

 
Proponowałbym rzucić okiem na dość oryginalnie pomyślaną platformę dla właścicieli nieruchomości – starbroker.pl. W sumie szkoda, że wcześniej nic takiego nie powstało :/ Tutaj można dodawać za darmo swoje oferty, ale nie trafiają one do wszystkich – tak jak to bywa na zwykłych portalach z ogłoszeniami...a później trzeba odbierać setki telefonów od ludzi, którzy chcą sobie tylko pomarudzić bo im się nudzi w domu. Tutaj oferta trafia tylko do zarejestrowanych agentów nieruchomości, a numer telefonu to już tylko do 1, wybranego przez właściciela agenta.

add1cted

Posty: 35

 
Jeszcze w dużych miastach to rynek nieruchomości ładnie się kręci, ale w mniejszych miejscowościach, żeby kogoś znaleźć to graniczy z cudem...zwłaszcza jeśli chodzi o wynajem.

Invar4

Posty: 13