picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wszystkie seriale bez limitu

wszystkie seriale bez limitu

Powiedzcie mi, gdzie mogę pooglądać stare dobre seriale. W TV bardzo mało jest powtórek, a ja znacznie więcej czasu spędzam w sieci. Polecicie coś?

Pendrzeec

Posty: 23

 
Nuda to największe zło i dobrze, że z tym walczysz. Jednak są lepsze metody niż strony internetowe. Playery online są zwykle obarczone kilogramem reklam i szkodliwymi dodatkami. Lepiej jest pobrać plik.

QwerTery

Posty: 41

 
Witajcie moi mili. Ja również od kilku lat uwielbiam oglądać stare seriale. Po co jednak szukać strony internetowych z filmami online? O wiele lepiej jest przecież skorzystać chociażby z torrentów. Czyż nie?

Zygzaczek3

Posty: 34

 
Szukasz dobrej strony, która jest codziennie aktualizowana i masz świadomość, że nie będzie nieaktywnych linków? No to wybierz tak jak ja www.serialeifilmy.tv i ciesz się filmami na bieżąco. Po co buforować lub zdawać się na limity czasowe? To bez sensu!

Jasioneczek

Posty: 33

 
No jak to zwykle bywa, najtrudniejszą rzeczą jest znalezienie dobrego portalu. Ja mam kilka swoich, ale i tak musiałem się przyzwyczaić do pewnych ułomności. Nie ma darmowego i bezproblemowego serwisu. Kilka reklam to obowiązek.

cirus

Posty: 23

 
Jak by to nie wyglądało, zawsze trudno jest odszukać portal dający nam możliwość oglądania czegokolwiek bez problemów. Raz jest to reklama, raz limity czasowe, a raz skomplikowany układ strony. Nic nie ma za darmo!

omen100

Posty: 20