picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

polećcie mi dobra polską komedię

polećcie mi dobra polską komedię

Hej. Szukam jakiejś fajnej komedii. Polećcie coś. Chodzi mi o jakimś tytule, który teraz grają w kinach, bo chcę się wybrać ze znajomymi?

zacher123

Posty: 17

 
Mnie ciekawi nowa komedia z Frytką, ciekawe, jak zagra. Film ma wejść do kin po dwudziestym maja, to możesz zobaczyć. Wydaje mi się, że na wieczór ze znajomymi znakomicie pasuje właśnie komedia.

XX|

Pieknie24h

Posty: 30

 
W polskich komediach czasami perypetie są niezbyt ciekawe i dlatego niektóre filmy nie odnoszą sukcesu. W sumie to dawno już nic fajnego, polskiego nie nakręcili, jeśli chodzi o takie typowo lekkie kino.

345_14

Posty: 19

 
Raczej nic Ci nie polecę, musisz przejrzeć repertuar i zobaczyć, co Cię zainteresuje. Ze znajomymi to najlepiej chyba na jakąś komedię się wybrać, ale na razie nie ma chyba nic fajnego.

strusiek

Posty: 18

 
Możecie wybrać się na „Ostatni Klaps”, moim zdaniem fajnie się zapowiada. Recenzja znajduje się na stronie http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+klaps-2014-681201, to możecie sobie ocenić sami, czy warto. Mi wydaje się, że naprawdę nieźle się zapowiada.

Naturalne33

Posty: 22

 
Osoby, które były na pokazie przedpremierowym w Rybniku wypowiadają się bardzo pozytywnie o komedii „Ostatni Klaps”. Ponoć bardzo śmieszna i naprawdę warto iść. Po opisie też mi się wydaje, że wreszcie jakiś inny temat niż we wszystkich innych polskich komediach. Na pewno wybiorę się do kina.

Marioleczka

Posty: 21

 
Pod koniec maja ma być premiera nowej polskiej komedii z Frytką, Michałem Milewiczem, Zbigniewem Buczkowskim, Henrykiem Gołębiewskim. Obsada fajna, więc raczej wybiorę się do kina, zobaczymy, czy obraz naprawdę fajny się okaże.

szablonyallegro

Posty: 17

 
„Ostatni Klaps” całkiem fajnie się zapowiada. Świetnie dobrana obsada – Maja Frykowska, Zbigniew Buczkowski, Michał Milewicz, no i Mariusz Pujszo. Do tego świeża fabuła, więc może być naprawdę ciekawa komedia. Ja na pewno wybiorę się.

Schwalbaa

Posty: 34

 
„Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo zebrał naprawdę dobre noty na pokazie przedpremierowym, zapowiedzi też ma dobre. Moim zdaniem temat fajnie się zapowiada i obsada też interesująca. Na pewno się wybiorę do kina, żeby zobaczyć czy naprawdę najlepsza polska komedia ostatnich lat to jest.

david011

Posty: 13