picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie mogę przeczytać fajne recenzje ?

Gdzie mogę przeczytać fajne recenzje ?

Witajcie.

Mam zaproszenie do kolegi w celu obejrzenia kilku odcinków serialu Salem. Nie ma na jego temat zbyt wiele opinii w Internecie, a więc chciałem Was zapytać.

Może Wy macie już swoją recenzję tego tytułu?

Babeczka

Posty: 19

 
Witajcie. Pobrałem ostatnio dla siostry grę The Sims 4 demo, ale musiałem sam sprawdzić czy wszystko działa. Wciągnąłem się w grę, która wcześniej mnie zupełnie nie interesowała. To chyba wystarczająca rekomendacja, aby zainteresować się tym tytułem.

clhseba

Posty: 14

 
Witajcie. Dość sceptycznie podchodziłem ostatnimi czasy do serków, jakie można zastosować w przygotowywaniu kanapek. Pozytywnie zaskoczył mnie serek Presidente Rondele.

Nie zapłaciłem za niego zbyt sporo, a jakość mogę powiedzieć swobodnie – ponadprzeciętna!

add1cted

Posty: 35

 
Hej.

Kolega powiedział mi dziś, że są serwisy, których zadaniem jest testowanie jedzenia. Długo się nie zastanawiałem się i pospiesznie zajrzałem do jednego takiego serwisu. Jestem zadowolony, bo nie muszę od teraz analizować składu produktów, który mam pod ręką.

Takumi

Posty: 17

 
Witam.
Byłam ostatnio w markecie spożywczym i kupiłam dla dzieciaków batony mleczne Monte snack. Trudno mi się wypowiedzieć, albowiem sama ich nie jadłam, natomiast miny maluchów były bezcenne. Od razu po zjedzeniu batona prosiły mnie, aby iść do sklepu po kolejnego, a najlepiej zarówno kilka na kolejne dni.

Byłam w szoku, że konkretne produkty mogą im tak posmakować.

alimer5

Posty: 23

 
Witam.
Byłam ostatnio w markecie spożywczym i kupiłam dla dzieciaków batony mleczne Monte snack. Trudno mi się wypowiedzieć, bowiem sama ich nie jadłam, ale miny maluchów były bezcenne. Od razu po zjedzeniu batona prosiły mnie, aby iść do sklepu po kolejnego, a najlepiej także kilka na kolejne dni.

Byłam w szoku, że konkretne artykuły mogą im tak posmakować.

Pol-Trans

Posty: 15

 
Dzień dobry.
Zdarzyło się Wam kiedykolwiek testować jedzenie, a więc porównywać jego skład, smak, a zarówno walory zdrowotne? Muszę przyznać, że zdecydowałem się na to, na początku moje zakupy były zdecydowanie dłuższe, albowiem „studiowałem”, które składniki zawiera produkt. Okazuje się, że im krótszy skład tym większe prawdopodobieństwo, iż dany produkt jest zdrowszy.

eGall

Posty: 26

 
Hej, tu Kamila.

Teraz po raz pierwszy próbowałam kanapki mlecznej Monte snack i jestem w szoku. Faktycznie czegoś tak dobrego nie jadłam od dłuższego czasu. Osobiście kanapka najniezwyklej mi smakuje, gdy jest całkiem zimna, a więc jem ją wyciągając bezpośrednio z lodówki.

Mój siostrzeniec także polubił Monte snack.

Trasiek2

Posty: 36

 
Cześć. Przez pewien czas testowałem gry komputerowe dla jednego z serwisów internetowych, natomiast zrezygnowałem. Teraz postanowiłem we własnym zakresie założyć taki serwis, aby wypracowywać sobie we własnym zakresie zyski. Wydaje mi się to dobrym pomysłem.

xacti11

Posty: 18