picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Polecicie mi jaką fajną stronę z wydarzeniami ?

Polecicie mi jaką fajną stronę z wydarzeniami ?

Witam, czy są tu jacyś ludzie kibicujący naszym żużlowcom? Generalnie mało jest meczów żużla w telewizji, stąd mój temat. Gdzie w sieci można sobie obejrzeć naszą 1 ligę? Znacie jakieś porządne serwisy z retransmisjami?

Basienk45

Posty: 29

 
Aktualnie jest sporo takich stron. Zamiast jotuba to można spokojnie znaleźć jeszcze kilka serwisów z takimi relacjami, reportażami i innym inspirującym video. Inna kwestia, że nie zawsze te pozostałe serwisy gwarantują taką dobrą jakość obrazu, albo nie ładują tak szybko filmów. Pewnie wobec tego nie mogą się przebić ze swoimi materiałami do szerszej grupy internautów.

usek

Posty: 36

 
Powiem tak – porządny reportaż wcale nie jest tak prosto wykonać. Jest to trochę taki mały film, więc naprawdę trzeba się trochę napracować, żeby taka relacja miała ręce i nogi. Stąd tak mało interesujących filmów w sieci. Sam się kiedyś tym parałem i wiem ile pochłania to czasu i energii. Jak się nie ma wsparcia finansowego to trudno coś sklecić, co by się dało oglądać.

Sagerrak

Posty: 33

 
No cześć, jest parę takich serwisów, na nieszczęście z tego co widziałem, to całkiem spory procent chce jakąś opłatę za szansa oglądania. Czasem taka opłata może być symboliczna, ale niekiedy kosztuje to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, co moim zdaniem już jest lekką przesadą. Jeszcze dychę to mógłbym zapłacić za jakieś idealne video, ale trzy dychy to za dużo.

Pozdro!

Wąski

Posty: 38

 
Hehe, o ciekawych ludziach to ja nie muszę wcale filmików oglądać. U mnie w bloku to jest prawdziwy skansen ciekawych osobowości:P Jeden sąsiad ma takie hobby, iż rzuca swoim chomikiem z drugiego piętra chcąc go nauczyć latać chyba...Inny kolekcjonuje drewniane chlebaki...dziwne, iż jeszcze żadna telewizja tutaj nie przyjechała;)

France23

Posty: 39

 
Niezwykle fajne porady dotyczące zdrowego trybu życia można odszukać na kanałach blogerów. Jest obecnie w sieci paru właśnie life stylowych blogerów, którzy uczą w jaki sposób zadbać o siebie. Generalnie wszyscy podają tę samą receptę – sport plus dieta. Co do szczegółów – jak ćwiczyć i co jeść to już można sobie obejrzeć na ich filmikach, które dodają systematycznie. To fajna motywacja do tego żeby wziąć się za siebie.

Wraczki333

Posty: 24

 
No ja też nie tak dawno zacząłem się interesować zdrowym stylem życia. Poszukiwałem jakiś porad i instrukcji związanych z dietą i sportową aktywnością. Tak właśnie dotarłem do filmików na stronie www.itvl.pl. Wiele mi one dały cennych informacji, bez jakich pewnie nic w swoim życiu bym nie zmienił. Czasem potrzebny jest człowiekowi taki bodziec do działania w postaci inspirującego video.

1agdb1301

Posty: 35

 
Witam kolegę kibica:)

Też mam problem ze odszukaniem jakiegoś dobrego video z żużlu. Akurat mam tego farta, że mieszkam w Częstochowie, więc na wiele meczów mogę sobie pójść i obejrzeć na żywo...no lecz jednakże dużo meczów na wyjeździe mi przepada. Zostaje mi jedynie relacja w formie tekstowej na portalach, albo jakieś paru minutowe video ze skrótem meczu...

DobreRADY

Posty: 44

 
Wszystkim miłośnikom żużla, z różnych stron kraju gorąco polecam serwis www.itvl.pl. To tutaj zawsze ogląda retransmisje z meczów naszej pierwszej ligi. Tyle emocji jak żużel to mi żaden inny sport nie zapewni. Za pakiet kosztujący 9,9 złotych mam dostęp do wszystkich retransmisji i innych żużlowych materiałów. Dobra rzecz.

Kturyśśś

Posty: 33

 
Jeżeli chodzi o wszystko co związane z żużlem to ja właściwie wszelkie informacje znajduję w necie. Dobrą opcją są retransmisje z 1 ligi, które realizuje serwis www.itvl.pl. Wystarczy sobie wykupić pakiet za niecałą dyszkę na miesiąc, żeby mieć dostęp do wszystkich relacji. To wychodzi średnio 33 grosze dziennie, więc nie tak dużo.

EeZnak

Posty: 29