picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ekonomia i Biznes > ERP > zarządzanie firmami, znacie ?

zarządzanie firmami, znacie ?

zarządzanie firmami, znacie ?

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

Gucio

Posty: 4

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić właściwy program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich niezwykle dużo, zatem każdy może wybrać doskonały system dla siebie.

Piotrek.P

Posty: 7

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na sporo portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

Serduszko4

Posty: 10

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

skupicccc24

Posty: 29

 
Zarządzanie firmami to bardzo ciężki kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

sgm56

Posty: 19

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

TomekK

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

adameczek2323

Posty: 5

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odnajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a zarówno pozyskać wiedzę na temat przeróżnych stosowanych systemów w firmach.

dobrawka

Posty: 4

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

labuh

Posty: 8