picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Ogród i dom > Architektura Wnętrz > Gdzie kupię ładne firanki?

Gdzie kupię ładne firanki?

Gdzie kupię ładne firanki?

Jakie dekoracje na okna sprawdzą się najbardziej w nowoczesnych aranżacjach? Jeżeli macie jakieś praktyczne pomysły to bardzo proszę.

Ekurygo

Posty: 1

 
Właśnie firankami można szybko odmienić wnętrze i tak naprawdę nie wymagają tak wielu akcesoriów dodatkowych do powieszenia.

pawel253

Posty: 8

 
Też coraz częściej spotykam się z wiązaniami dekoracyjnymi firan. Ciekawy wygląd jednak od razu rzuca się w oczy i firany mają jednak to coś, jakieś ciepło w sobie.

Anuqiwu

Posty: 2

 
Firanki zamówisz od razu z zasłonami w https://strefafiran.pl/">, w tym na wymiar i to dość praktyczne podejście. Jak chcesz okno odświeżyć, wprowadzić ciepły, gościnny klimat to trudno o lepszą dekorację. Rolety już się ludziom znudziły. Firanki to jednak klasyka.

Klasowe34

Posty: 5

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

Trener

Posty: 4

 
Firanki wprowadzają do nieruchomości, wnętrz generalnie gościnną, taką ciepłą atmosferę. W stylu prowansalskim to właściwie obowiązkowe uzupełnienie kuchni. Właśnie sporo zależy od wybranego stylu wykończenia.

korasek

Posty: 3

 
Właśnie większe firanki z zasłonami bardzo dobrze ukrywają braki i służą doskonale przy odświeżaniu nieruchomości do sprzedaży. Długo pracowałam w pośrednictwie. Dość popularna strategia.

yaoks

Posty: 3